Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Pawłowicz odpowiada krytykom premiera. „Lewacki terror wobec rodzicielskich relacji. Lewakom to obce, nawet nie rozróżniają matki od ojca”

pmb 9:34 27 grudnia 2018
Zrzut ekranu z serwisu YouTube/Onet News
Prof. Krystyna Pawłowicz odpowiedziała krytykom premiera, którzy całą narrację przemysłu pogardy uszyli ze zdjęcia Morawieckiego z synem. „A co to Pana obchodzi, że premier Morawiecki wziął syna na ręce i ubierają choinkę? (...) Irytujący lewacki terror wobec rodzicielskich i dziecięcych wzajemnych relacji” – pisze na Twitterze polityk.

„A co to Pana obchodzi, że premier Morawiecki wziął syna na ręce i ubierają choinkę? Co to Pana obchodzi? Pan był sierotą?” – zapytała na Twitterze prof. Krystyna Pawłowicz Roberta Pisarzowskiego, który udostępnił zdjęcia premiera z synem z kpiącym komentarzem.

„Bo to zwyczajnie śmiesznie wygląda Pani Poseł, bo dzieci już dość duże. Dość zabawna agitka” – odpowiedział mężczyzna.

Prof. Pawłowicz ruszyła do ataku. „A choćby i większe dziecko, to co to kogo obchodzi. Irytujący lewacki terror wobec rodzicielskich i dziecięcych wzajemnych relacji. Lewakom to obce, nawet nie rozróżniają matki od ojca – rodzic A i rodzic B lub 2xA. I mróz między nimi”.

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


Mówi Się (Sobala) - T. SAKIEWICZ: W PO ZNALEŹLIŚMY 3 OSOBY SKAZANE ZA PEDOFILIĘ, A JEDNĄ OSKARŻONĄ!
Wczytuję komentarze...
Najnowsze