Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Pawłowicz komentuje sojusz PO z SLD: Brejza, Tomczyk, Kierwiński, Gasiuk, Myrcha – zostaliście postkomunistami

pmb 10:00 17 lutego 2019
Flickr/MEDIA WNET/Attribution-ShareAlike 2.0 Generic (CC BY-SA 2.0)
PO dla „odbicia władzy” weszło w sojusz z SLD. Poseł Brejza, Tomczyk, Kierwiński, Gasiuk, Myrcha i reszta „niewinnych” demokratów – właśnie zostaliście postkomunistami. Macie teraz u siebie kulturalnych ze stanu wojennego, TW, sędziów PRL. Krwawa tradycja komuny już nie przeszkadza... – wskazuje na Twitterze prof. Krystyna Pawłowicz.

Sojusz Lewicy Demokratycznej podjął decyzję o przystąpieniu do Koalicji Europejskiej. Taką informację przekazał po sobotniej konwencji partii jej lider. Włodzimierz Czarzasty oświadczył, że Sojusz zaproponuje, aby na listach wyborczych Koalicji znaleźli się trzej b. premierzy – Włodzimierz Cimoszewicz, Leszek Miller i Marek Belka, a także m.in. Bogusław Liberadzki, Janusz Zemke oraz Marek Balt.

Działacze SLD niezwykle ostro wyrazili swój brak akceptacji dla decyzji o dołączeniu do Koalicji Europejskiej – poinformowała Wirtualna Polska. Portal cytuje komentarze anonimowych członków Sojuszu. „Sprzedaliśmy się Schetynie. Włodek upokorzony” – to niektóre z przytaczanych wypowiedzi. 

„Sprzedajemy szyld za gó...o. Daliśmy du...y” – oceniają rozmówcy Wirtualnej Polski. I dodają: „Za miejsca w Brukseli dla osób, które się od nas odcięły i od dawna mają nas w du...e. Nic nie mamy z tego pseudosojuszu”. 

Sprawę skomentowała prof. Krystyna Pawłowicz:

Źródło: twitter.com/tvp.info/wp.pl

Wczytuję ocenę...


SPECJALNA "POLITYCZNA KAWA"- BEATA SZYDŁO - PiS TO PARTIA EUROENTUZJASTÓW
Wczytuję komentarze...
Najnowsze