Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Pawłowicz: Dziennik Gazeta Prawna kłamie jak Gazeta Wyborcza!

pmb 8:50 12 lipca 2018
Prof. Krystyna Pawłowicz (PiS)Fot. Telewizja Republika/Twitter/@marbin1976
„Dziennik Gazeta Prawna jak Gazeta Wyborcza – kłamie! Pisze, że opiniowanym dla Prezydenta Andrzeja Dudy sędziom Sądu Najwyższego zadawaliśmy pytania o poglądy. Otóż, Krajowa Rada Sądownicza w ogóle nie spotykała się z sędziami Sądu Najwyższego, a oceniliśmy ich oświadczenia tylko na podstawie dokumentów i niepełnych akt osobowych. Także...” – napisała na Twitterze prof. Krystyna Pawłowicz.

„Dziennik Gazeta Prawna jak Gazeta Wyborcza – kłamie! Pisze, że opiniowanym dla Prezydenta Andrzeja Dudy sędziom Sądu Najwyższego zadawaliśmy pytania o poglądy. Otóż, Krajowa Rada Sądownicza w ogóle nie spotykała się z sędziami Sądu Najwyższego, a oceniliśmy ich oświadczenia tylko na podstawie dokumentów i niepełnych akt osobowych. Także...”

[PISOWNIA POPRAWIONA]

– napisała na Twitterze prof. Krystyna Pawłowicz.

Prof. Pawłowicz wdała się również w dyskusje z internautami:

„Dziennik Gazeta Prawna pisze co innego w tytule, a co innego wewnątrz artykułu. W treści piszą, że pytano o stosunek do uchwalanych ustaw reformujących sądownictwo. Nawet jeśli tak było, to gdzie tu pytanie o poglądy? To pytanie o meritum. A o co pytać sędziego?” – pytał użytkownik Twittera. 

Pawłowicz odpowiedziała:

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


ELI BARBUR (TELAWIW ONLINE) - Dezorientacja w sporze Warszawa-Tel Awiw na rękę Moskwie? "To jakieś szaleństwo izraelskiej władzy!"
Wczytuję komentarze...
Najnowsze