Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Parlament Europejski przegłosował projekt ACTA 2. Oto szczyt obłudy Platformy!

am 15:37 12 września 2018
twitter.com
Parlament Europejski przegłosował dziś projekt dyrektywy o prawie autorskim w przestrzeni internetowej. Za propozycją zagłosowało 438 europosłów; przeciw było 226, a od głosu wstrzymało się 39. – Parlament Europejski opowiedział się za poważnymi ograniczeniami swobody dostępu do internetu. PiS było przeciwko, a nasi koledzy z PO głosowali za ograniczeniem wolności Internetu – ocenił Tomasz Poręba.

Jadwiga Wiśniewska oceniła, że "dziś zagłosowano przeciwko jednemu z narodów członkowskich i przeciwko wolności w internecie".

 

– Dla nas najważniejszą wartością była wolność Internetu – mówił tuż po głosowanie wiceprzewodniczący PE, Zdzisław Krasnodębski.

To zły dzień dla Unii Europejskiej, która niestety tworzy sobie kolejnych przeciwników – ocenił z kolei Ryszard Legutko.

 

W przegłosowanie projektu ACTA 2 swój udział mieli m.in. europosłowie Platformy Obywatelskiej.

 

"Platforma tęskni do cenzury"

Nowa dyrektywa zmieni zasady publikowania oraz monitorowania treści w internecie. W ocenie ekspertów, przepisy są wysoce kontrowersyjne. Przeciwnicy tych regulacji ostrzegają przed "cenzurą w internecie" i końcem wolności w sieci, natomiast ich zwolennicy wskazują, że zmiana prawa jest konieczna, by chronić twórców i dostosować przepisy do rzeczywistości.

"Europosłowie Platformy Obywatelskiej przeciwko wolności w internecie. ACTA2 przyjęta przez PE przy wsparciu europosłów PO. Delegacja Prawa i Sprawiedliwości zdecydowanie przeciw. Platforma tęskni do cenzury" – napisała na Twitterze Beata Mazurek.

 

Źródło: niezalezna.pl, twitter.com

Wczytuję ocenę...
TAGI:


ZAMACH NA CHRZEŚCIJAN W SRI LANCE TO NAJWIĘKSZA ZBRODNIA - CZARNECKI, ŻÓŁTANIECKI, KANIA
Wczytuję komentarze...
Najnowsze