Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Paradne! Komorowski chce bronić konstytucji

pmb 16:40 14 maja 2018
Bronisław KomorowskiPlatforma Obywatelska RP/B. Komorowski na Radzie Krajowej PO, Warszawa (6.02.2015)
Były prezydent Bronisław Komorowski cały czas chce być obecny w polskim dyskursie politycznym. Tym razem postanowił zaangażować się w dyskusję o stanie polskiej konstytucji. Z tej okazji został przygotowany specjalny raport.

Instytut Bronisława Komorowskiego zorganizował prezentację raportu "Analiza i ocena działań legislacyjnych władz Rzeczypospolitej Polskiej w okresie od początku prac Sejmu VIII kadencji do końca 2017 roku". Bronisław Komorowski podkreślił, że jego Instytut "stara się zwracać uwagę na najważniejsze procesy związane z polską demokracją".

Raport wskazuje rzekome naruszenia konstytucji w okresie od listopada 2015 r. do grudnia 2017 r. Czy to znaczy, że wcześniej konstytucja była w 100 proc. przestrzegana? Najwyraźniej tak uważa były prezydent.

Komorowski twierdzi, że w jego raporcie są również opisane sytuacje, które są "wynikiem niechlujstwa legislacyjnego". Według byłego prezydenta "fundamentem nieszczęścia" jest blokowanie i "przejęcie przez obecnie rządzących Trybunału Konstytucyjnego".

Najzabawniejsze są poniższe słowa b. prezydenta:

– Na mnie ten raport robi ogromne wrażenie.

Czyżby tylko b. prezydent był zachwycony swoim własnym raportem?

 

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - RABIEJ I 4 STREFY RELAKSU ORAZ MAŁA EMI I FARMA TROLLI. CO SIĘ DZIEJE?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze