Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Otoka-Frąckiewicz nt. nagrań z Sali Kolumnowej: Posłowie mają halucynacje z niedożywienia | ODKODUJMY POLSKĘ

ds 21:55 4 stycznia 2017
Rafał Ziemkiewicz i Rafał Otoka-FrąckiewiczTelewizja Republika
W środę po południu na stronie internetowej Kancelarii Sejmu zamieszczono nagranie z 16 grudnia z Sali Kolumnowej - to nagranie z administrowanej przez Straż Marszałkowską kamery. Sprawę komentowali Rafał Ziemkiewicz i Rafał Otoka-Frąckiewicz.

HALUCYNACJE OPOZYCJI

"Kancelaria Sejmu, po uzyskaniu opinii odpowiednich organów wymiaru sprawiedliwości, publikuje nagranie z kamery bezpieczeństwa z 33. posiedzenia Sejmu w Sali Kolumnowej" – czytamy w komunikacie.

– Na tych taśmach widać wszystkich posłów, którzy twierdzili, że głosowanie było nielegalne bo ich nie wpuszczono na Salę Kolumnową. Opozycja miała również zlożyć zawiadomienie do prokuratury o możliwości popełnienia przestępstwa – rozpoczął Ziemkiewicz.

– Oni mają halucynacje z niedożywienia, inaczej tego określić nie można – mówił Otoka-Frąckiewicz. – Nie widzą demokracji, którą wszyscy inni widzą. Nie widzą siebie na sali, mimo, że wszyscy inni ich widzą. Z Czech wycofano polską herbatę halucynogenną, ja nigdzie nie mogę jej dostać ale już wiem, kto ma do niej dostęp – kontynuował publicysta dodajac z przymrużeniem oka, że jeden z posłów może być prezesem fabryki, w której produkuje się halucynogenny wyrób.

– Trochę się czuje, jakbym się śmiał z niepełnosprawnych – dodał Ziemkiewicz nawiązując do wszystkich afer z udziałem opozycji, które ostatnio wychodzą na jaw. – Z dnia na dzień mamy "zaoranie za zaoraniem" – dodał.

– Był kiedyś zespół "Radość Dzieci Kalekich". Posłowie opozycji to cholernii nieudacznicy. Za co się nie wezmą to ośmieszają słuszne idee – dodał gość Ziemkiewicza.

WSZYSCY WSZYSTKO WIEDZĄ

– Gdyby Petru wyjechał i jasno to podkreślił, to prawdopodobnie nie byłoby tematu. Petru wyjechał i nie było z nim kontaktu, bo wyłączył komórkę. Dodatkowo wszystkie tłumaczenia i brak komunikacji z partyjnymi kolegami i koleżankami, którzy rano twierdzą, że to wyjazd prywatny, w południe, że służbowy a wieczorem, że jednak prywatny, to mówi samo za siebie – skomentował Otoka Frąckiewicz.

– Szkoda, że Petru nie pojechał samochodem i nie zarządał "kilometrówek" – dodał Ziemkiewicz.

Źródło: Telewizja RepublikaWczytuję ocenę...
10/04/2010 FAKTY - ODC.37 - ANTONI MACIEREWICZ - JAK PRÓBOWANO ZABLOKOWAĆ KONFERENCJĘ PODKOMISJI SMOLEŃSKIEJ

Wczytuję komentarze...
Najnowsze