Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Orban ostrzega: 900 miejsc w Europie poza kontrolą policji. Normy społeczne ledwo obowiązują

ma 15:54 1 kwietnia 2016
FLICKR.COM/EUROPEAN PEOPLE'S PARTY/CC BY 2.0
Rząd Victora Orbana dzisiaj na stronie internetowej „Mówimy nie obowiązkowym kwotom imigrantów” opublikował informacje o 900 niebezpiecznych miejscach w czterech stolicach europejskich. Chodzi o Londyn, Paryż, Sztokholm i Berlin.

Zdaniem węgierskiego rządu w Europie istnieje 900 tzw. stref „no-go-zones”, w których policja nie kontroluje tego, co się dzieje, a „normy społeczne ledwie co obowiązują”.

Komunikat zamieszczono na stronie internetowej "Mówimy nie obowiązkowym kwotom imigrantów", która powstała w związku ze zbliżającym się na Węgrzech referendum przeciwko kwotowemu podziałowi imigrantów w krajach Unii Europejskiej.

Przy tworzeniu rejestru niebezpiecznych miejsc, rząd Węgier brał pod uwagę opinię na blogach i stronach internetowych „prezentujących teorie spiskowe” – podaje „Guardian”. Jak wynika z raportu, w samej Francji znajduje się 751 „no-go-zones”. Są to miejsca zamieszkane w dużej części przez migrantów.

Przypomnijmy, że rząd węgierski odmówił dokonania relokacji 160 tys. migrantów na terenie Unii w systemie kwotowym, a projekt UE o narzuconych z góry kwotach określił „nadużyciem władzy”.– W ciągu czterech lat możemy stracić rozeznanie, czy jesteśmy w Londynie, Paryżu, czy Budapeszcie – uznał premier Węgier.

W referendum zaplanowanym na jesień tego roku, Węgrzy odpowiedzą na pytanie: „Czy chcesz, żeby Unia Europejska nakazała obowiązkową relokację nie-Węgrów na terytorium Węgier bez zgody węgierskiego parlamentu?”.

 

 

Źródło: wprost.pl

Wczytuję ocenę...


10/04/2010 fakty (odc.57) - T. ZIEMSKI - TEZA Z BRZOZĄ BODINA NIE PRZEKONUJE. OTO DOWÓD
Wczytuję komentarze...
Najnowsze