Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Obywatele RP zapowiadają wiec na „zakazanej ziemi”. Chcą protestować na terenie wokół Sejmu

pmb 21:45 17 lipca 2018
Wikipedia
„Na 18 lipca zapowiedzieliśmy wiec na "zakazanej ziemi" – na ogrodzonym barierkami i policyjnym kordonem terenie wokół Sejmu” – można przeczytać w komunikacie Obywateli RP. Członkowie organizacji będą chcieli wejść na teren wokół Sejmu, który jest ogrodzony metalowymi barierkami.

„Zapowiedzieliśmy "wiec na zakazanej ziemi" - na ogrodzony barierkami i policyjnymi kordonami teren wokół sejmowych budynków. Zamierzamy to i tylko to - nikt z nas nawet nie spróbuje dostać się do wnętrz sejmowych budynków. Każdy Sejm musi pracować w spokoju i bez nacisków z zewnątrz” – brzmi komunikat, który opublikował Paweł Kasprzak na Twitterze.

Po treści tego akapitu można sądzić, że Obywatele RP to prawdziwe niewiniątka...

Na apel odpowiedział minister spraw zagranicznych i administracji Joachim Brudziński:

„Nadmiernie pobudzonych zapowiedzią kolejnej awantury przez "demokratów", którzy od trzech lat nie mogą pogodzić się z demokratycznym wyborem Polaków, uspokajam. Policja jak zawsze zadba o porządek i bezpieczeństwo, wszystkich. Obywatela Kasprzaka też”.

Źródło: niezalezna.pl/twitter.com

Wczytuję ocenę...


ELI BARBUR (TELAWIW ONLINE) - Dezorientacja w sporze Warszawa-Tel Awiw na rękę Moskwie? "To jakieś szaleństwo izraelskiej władzy!"
Wczytuję komentarze...
Najnowsze