Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Oburzające! Kostium dziewczynki, która zmarła w obozie koncentracyjnym w ofercie popularnej firmy z okazji Halloween!

pmb 18:26 17 października 2017
wikimedia.org
Przebranie za Anne Frank? Na Halloween? Ta wstrząsająca oferta znalazła się w wielu amerykańskich sklepach internetowych.

Halloween już za kilkanaście dni. Dla sklepów z kostiumami jest to jeden z najgorętszych okresów w roku. Przebrania często budzą zainteresowanie, czasem kontrowersje, ale to co zaproponowała firma Halloween Costumes to przekroczenie wszelkich norm etycznych i moralnych.

Firma zaproponowała za 25 dolarów płaszczyk, torbę oraz beret. Przebranie prezentuje na stronie internetowej uśmiechnięta kilkulatka.

Anne Frank to żydowska dziewczynka, która po 2 latach ukrywania się w Amsterdamie przed Gestapo zmarła w obozie koncentracyjnym. Dziewczynka w wieku 13 lat zaczęła pisać dziennik, w którym opisywała spostrzeżenia na temat otaczającego jej świata. Dzienniki, które były przechowywane przez Miep Gies zostały opublikowane w 1947 roku i z czasem przetłumaczone na ponad 30 różnych języków.

Źródło: wprost.plWczytuję ocenę...
OTWARTYM TEKSTEM - odc.107/1 - Elżbieta Rybarska: Zostali zabici, spaleni,a następnie zmieleni młynkiem, którym mieli się paszę dla świń

Wczytuję komentarze...
Najnowsze