Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Obecny rząd odbudowuje infrastrukturę uszczuplaną za poprzedniej koalicji. Błaszczak: powołamy batalion piechoty górskiej w...

PR 12:53 16 maja 2019
twitter.com/MON_GOV_PL
- Po wysłuchaniu mieszkańców i analizie potrzeb militarnych zdecydowałem, że rozpoczną się działania prowadzące do tego, że w Nowym Sączu znajdzie się jednostka piechoty górskiej wchodząca w skład 21. Brygady Strzelców Podhalańskich z 18. Dywizji Zmechanizowanej – powiedział na wspólnej konferencji z wicepremier Beatą Szydło szef MON Mariusz Błaszczak.

Minister obrony wraz wicepremier Beatą Szydło wzięli w czwartek udział w konferencji prasowej, dotyczącej rozwijania potencjału Sił Zbrojnych RP na Sądecczyźnie.

W Nowym Sączu zostanie powołany batalion piechoty górskiej wchodzący w skład 21. Brygady Strzelców Podhalańskich – zapowiedział w czwartek w Warszawie szef MON Mariusz Błaszczak.

Wicepremier Szydło dziękowała za inicjatywę stowarzyszeniu Sądeczanin, które zbierało podpisy za ulokowaniem w Nowym Sączu jednostki wojska. Zapewniła, że rząd PiS działa na rzecz zwiększenia poczucia bezpieczeństwa i wsłuchuje się w głos obywateli.

Błaszczak przypomniał kontrakty na sprzęt i uzbrojenie, w tym na śmigłowce, artylerię rakietową, system obrony powietrznej. Dodał, że Wojsko Polskie musi być też liczniejsze.

 

Powiedział, że obecny rząd odbudowuje infrastrukturę wojskową uszczuplaną za poprzednich rządów.

Źródło: twitter.com/MON_GOV_PL, media

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - RABIEJ I 4 STREFY RELAKSU ORAZ MAŁA EMI I FARMA TROLLI. CO SIĘ DZIEJE?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze