Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

O co chodzi Amnesty International? „Aborcji potrzebować mogą osoby interseksualne, transpłciowi mężczyźni i chłopcy”

pmb 10:39 12 października 2018
Zrzut ekranu z serwisu YouTube/ViraL ScreenS
„Nie tylko kobiety i dziewczyny cispłciowe (kobiety i dziewczęta, które urodziły się jako kobiety) mogą potrzebować dostępu do aborcji. Wykonania zabiegu aborcji potrzebować mogą także osoby interseksualne, transpłciowi mężczyźni i chłopcy, a także osoby o innej tożsamości płciowej, którzy mają zdolność zajścia w ciążę” – tak absurdalne tezy można przeczytać na stronie Amnesty International.

Jak czytamy na stronie dla biednych mężczyzn czekać może stygmatyzacja społeczna:

Jedną z głównych przeszkód w dostępie do aborcji dla tych osób i grup jest brak dostępu do opieki zdrowotnej. Natomiast osoby, które mają dostęp do opieki zdrowotnej może spotkać stygmatyzacja i krzywdzące poglądy, co często wynika z przekonania, że ​​osoby te nie potrzebują dostępu do antykoncepcji ani informacji i usług związanych z aborcją”.

Potem jest coraz ciekawiej...

„Rzecznicy i rzeczniczki na rzecz praw reprodukcyjnych, a także aktywistki i aktywiści na rzecz praw osób LGBT wzywają do zwiększenia świadomości na ten temat oraz uczynienia aborcji legalną i zapewnienia powszechnego dostępu do niej dla wszystkich osób, które jej potrzebują bez jakiejkolwiek dyskryminacji”.

A na koniec fragment filmu, który kiedyś był zwykłą komedią, a teraz okazuje się smutną rzeczywistością. Czyżby Amnesty International pomyliło fikcję filmową ze światem realnym?


Źródło: Amnesty International

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.135/1) - ZOBACZ CO SIĘ STANIE JAK TUSK RZĄDZIŁBY POLSKĄ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze