Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

.Nowoczesna bliska rozłamu? "Bo Petru się zakiwał"

lml 10:38 11 stycznia 2017
Twitter@_Nowoczesna
"Korytarz sejmowy mówi, że partia z kropką jest bliska rozłamu. Bo >>Petru się zakiwał<<. Jest ciekawie? Będzie ciekawiej" – napisała wczoraj wieczorem na swoim Twitterze poseł ugrupowania Kukiz'15, Anna Siarkowska.

Ryszard Petru zmienia zdanie

Przypomnijmy, że po wtorkowym spotkaniu liderów ugrupowań parlamentarnych, na którym nieobecny był Grzegorz Schetyna, Ryszard Petru mówił, że "nie ma możliwości zakończenia tego sporu bez obecność na rozmowach Platformy". – Ze strony .Nowoczesnej powiedziałem, że nie będzie blokować mównicy sejmowej. Rozmowy cały czas trwają, ale nie będzie ostrych form protestu w przyszłości. Myślę, że rozmowa jest najlepszą formą poszukiwania rozwiązania, lepsza niż spór na ulicach polskich miast – dodał.

PiS był skłonny przyjąć część poprawek opozycji do ustawy budżetowej, o co wnioskowali najpierw Kukiz'15, a potem, tego samego, zaczął domagać się Ryszard Petru. Po wczorajszym spotkaniu, które znów odbyło się bez obecności lidera PO, Petru zmienił jednak zdanie. – Zrobiłem wszystko w ramach racji stanu, co było możliwe, aby Polska nie była w takim paraliżu, w jakim jest. Nie udało się – mówił. Uważa też, że kadencja Sejmu powinna zostać skrócona.

Marszałek Stanisław Karczewski powiedział dziś, że poprawki opozycji do ustawy budżetowej, nie zostaną wzięte pod uwagę. – Nie, bo nie ma takiej zgody, nie ma takiej woli. Ja nie będę składał poprawek .Nowoczesnej, jeśli nie ma takiej woli i nie ma takiej prośby ze strony .Nowoczesnej. Źle się stało, że .Nowoczesna w ostatniej chwili zrezygnowała, zmieniła kierunek swojego działania – mówił w Radiowej Jedynce.

"Korytarz sejmowy mówi, że partia z kropką jest bliska rozłamu. Bo >>Petru się zakiwał<<"

Anna Sierakowska, poseł ugrupowania Kukiz'15, wczoraj po godzinie 21:00 napisała na Twitterze, że "Korytarz sejmowy mówi, że partia z kropką jest bliska rozłamu. Bo >>Petru się zakiwał<<. Jest ciekawie? Będzie ciekawiej". Może to właśnie scenariusz potencjalnego rozpadu partii, zmusił Ryszarda Petru do zmiany zdania?

 

Być może jest szansa na powstanie zupełnie nowego ugrupowania w Sejmie, bez rozwiązywania Sejmu

– Być może dwóch wątłych przywódców opozycji histerycznej przestanie być na świeczniku, ludzie rozsądni w tych ugrupowaniach – bo nie wątpię, że tacy tam są – zreflektują się i być może jest szansa na powstanie zupełnie nowego ugrupowania w Sejmie, bez rozwiązywania Sejmu – mówił zaś dzisiaj, na antenie Telewizji Republika, inny poseł klubu Kukiz'15 – Krzysztof Sitarski.

Źródło: twitter.com/AnnaSiarkowska, telewizjarepublika.plWczytuję ocenę...
TAGI:
PŁOMIENNE PRZEMÓWIENIE MATEUSZA MORAWIECKIEGO o POLSKIEJ TWIERDZY NA ZJEŹDZIE KLUBÓW "GAZETY POLSKIEJ"

Wczytuję komentarze...
Najnowsze