Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

NO NIEŹLE! Pudzian spotkał w Mielnie swojego pogromcę. Koniecznie zobacz, jak to się skończyło

M.N. 12:59 28 lipca 2018
Facebook/@pudzianowski.official
- Kolega z pracy - napisał Mariusz Pudzianowski na Facebooku, gdzie udostępnił zdjęcia ze spotkania z Karolem Bedorfem, do którego doszło w restauracji w Mielnie.

- Taki przypadek - spotkałem w Mielnie kolegę z pracy (na fotkach widać Bedorfa - przyp. red.). Wspólne śniadanie, przy którym rozmów oraz śmiechów nie było końca. Pozdrawiam! - napisał pięciokrotny Mistrz Świata Strongman (w 2002, 2003, 2005, 2007 i 2008 r.) w komentarzu do fotografii z jednej z pomorskich restauracji.

41-letni wojownik MMA z Białej Rawskiej i młodszy od niego o sześć lat fighter ze Szczecina stoczyli pojedynek w klatce podczas czerwcowej gali KSW 44: The Game w Ergo Arenie. Bedorf błyskawicznie uporał się z Pudzianem, poddając go kimurą w niespełna dwie minuty.

- Co do mojej przyszłości w MMA, to dam sobie ze dwie walki na rozkręcenie i może Karol da mi jeszcze jedną szansę - powiedział po walce na KSW 44 Pudzianowski.

"Brawa dla tych panów!", "Szacun za sportowe zachowanie", "Pudzian jako jeden z nielicznych sportowców ma szacunek dla każdego przeciwnika! To jest klasa Mariusz!" - internauci są pod dużym wrażeniem zachowania sportowców.

Źródło: wp.pl

Wczytuję ocenę...


GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC. 89) - NIEMCY OD TRZECH LAT ATAKUJĄ POLSKĘ. NADSZEDŁ CZAS ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze