Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nietypowe wzmocnienie polskiej reprezentacji. Zamiast „Lewego”… lis! [WIDEO]

M.N. 11:40 21 marca 2018
Facebook
Piłkarzy reprezentacji Polski, którzy trenują na starym stadionie Śląska Wrocław przed meczem z Nigerią, odwiedził nietypowy gość. Na boisko treningowe zakradł się... lis. Zwierzę obserwowało rozgrzewkę Polaków z wysokości pola karnego. Po chwili nieoczekiwany gość opuścił murawę stadionu.

Na przełomie maja i czerwca Adam Nawałka wyśle piłkarzom zaproszenia na mundial. Teraz zawodnicy mają ostatnią szansę na przekonanie selekcjonera. Błyski fleszy jednak będą przeszkadzać tylko teraz. Selekcjoner ma twarde stanowisko w tej sprawie.

Pod względem realizacji zobowiązań reklamowych i marketingowych rozpoczęte w poniedziałek zgrupowanie polskiej kadry będzie dla piłkarzy wyjątkowo obfite w "atrakcje".

- Sesji jest sporo, ale piłkarze są do takich spraw przyzwyczajeni. Wszystko zorganizowaliśmy w taki sposób, żeby wspomniane zajęcia zabierały graczom jak najmniej czasu. Są to sprawy nie do uniknięcia, kiedyś trzeba było to zrobić - mówił w poniedziałek dla portalu wp.pl dyrektor reprezentacji, Tomasz Iwan.

- To zgrupowanie, podczas którego selekcjoner na pewno będzie chciał jeszcze sprawdzić, przetestować różne warianty - mówił Iwan.

A oto nowa gwiazda naszej reprezentacji!

Źródło: Telewizja Republika, Facebook, tvp.info, wp.pl

Wczytuję ocenę...


TADEUSZ PŁUŻAŃSKI (FUNDACJA "ŁĄCZKA") - POLACY NA MASOWĄ SKALĘ RATOWALI ŻYDÓW PRZED ZAGŁADĄ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze