Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nietrzeźwa sędzia za kółkiem

pmb 19:31 23 października 2017
Flickr.com
Około godz. 14.00 sędzia Sądu Rejonowego w Szczecinie została złapana na jeździe pod wpływem alkoholu – poinformowało Polskie Radio Szczecin.

Jak poinformowała rzeczniczka Prokuratury Okręgowej w Szczecinie Joanna Biranowska-Sochalska, sprawę prowadzi Prokuratura Rejonowa Szczecin-Niebuszewo. Za kierowanie autem w stanie nietrzeźwości grozi kara grzywny, ograniczenia albo pozbawienia wolności do lat dwóch.

Według portalu wPolityce.pl chodzi o przewodniczącą XIII Wydziału Gospodarczego Krajowego Rejestru Sądowego w Szczecinie. Sędzia – jak podał portal – prowadziła auto mając we krwi 0,8 promila alkoholu i spowodowała dwie kolizje. Powstrzymać od dalszej jazdy mieli ją świadkowie, wyrywając kluczyki ze stacyjki.

Pytany o to rzecznik prasowy Sądu Okręgowego w Szczecinie sędzia Michał Tomala powiedział, że do sądu wpłynęła notatka, że „sędzia ze Szczecina miał prowadzić samochód w stanie nietrzeźwości”. Dodał, że prezes sądu czeka teraz na dokumenty z policji i prokuratury. 

 

Źródło: tvp.infoWczytuję ocenę...
OTWARTYM TEKSTEM - odc.107/1 - Elżbieta Rybarska: Zostali zabici, spaleni,a następnie zmieleni młynkiem, którym mieli się paszę dla świń

Wczytuję komentarze...
Najnowsze