Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Niesiołowskiemu puściły hamulce. Krytycznych wobec rządu dziennikarzy nazywa „PiS-owskimi śmieciami”

mk 8:03 28 października 2014
zrzut ekranu z tvn24
– Obrażanie pani Kopacz, co robi Kurski, to jest właśnie hańba, co robi od początku, od pierwszego dnia Lichocka i wielu innych, te wszystkie PiS-owskie śmiecie – mówił Stefan Niesiołowski, pytany o krytykę rządu Ewy Kopacz.

– Kampania nienawiści i wykorzystywanie katastrofy smoleńskiej, kubły pomyj, jakie się wylewa na przyzwoitych ludzi, nawet na ludzi, którzy zrobili tyle dobra w Smoleńsku i którzy zachowali się tak heroicznie, jak pani Ewa Kopacz – mówił w programie „Kropka nad i” Stefan Niesiołowski. – PiS-owi za wykorzystywanie krwi i trumien smoleńskich wieczna hańba i odejście z polskiej polityki – kontynuował tyradę.

Krytykę poczynań rządu Ewy Kopacz nazwał „hańbą”, rzucając przy tym obraźliwe oskarżenia wobec dziennikarzy. – Obrażanie pani Kopacz, co robi Kurski (drugi gość Moniki Olejnik - przyp. red.), to jest właśnie hańba, co robi od początku, od pierwszego dnia Lichocka i wielu innych, te wszystkie PiS-owskie śmiecie – stwierdził pogardliwie Niesiołowski.

Kuriozalnych i nienawistnych wypowiedzi nie było końca, bowiem szef sejmowej Komisji Obrony Narodowej nie widział nic złego w ujawnionych przez Radosława Sikorskiego informacjach dotyczących propozycji Putina dla Tuska. – To jest jakaś całkowicie fikcyjna afera, taka nagonka, która za chwilę się wypali, wyczerpie. Każdy z możliwych scenariuszy jest bez większego znaczenia. To pseudoafera, którą PiS chce wykorzystać do walki wyborczej – stwierdził Niesiołowski.

Poseł PO stosował znane dla siebie zabiegi prowokacyjne wobec Jacka Kurskiego. Przerywał i wtrącał się w wypowiedzi swojego dyskutanta. Nie reagowała prowadząca program Monika Olejnik, która z wyraźnym rozbawieniem słuchała nienawistnego potoku słów posła Platformy. W kilku momentach zachowywała się niczym sekundant Stefana Niesiołowskiego, dociekliwe pytania kierując wyłącznie do do Jacka Kurskiego.

Na koniec programu duet Niesiołowski-Olejnik zagłuszał wypowiedź Kurskiego. Dziennikarka powtarzała słowo „hańba”, natomiast poseł PO śmiał się do rozpuku. – Niech pan jedzie do Tworek, panie pośle – zakończył Kurski, co wprawiło w oburzenie redaktor Olejnik.

"Nie damy się zastraszyć"

Joanna Lichocka na Twitterze tak skomentowała bulwersujące wypowiedzi Stefana Niesiołowskiego:


Źródło: TVN24, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


10/04/2010 fakty (odc.57) - T. ZIEMSKI - TEZA Z BRZOZĄ BODINA NIE PRZEKONUJE. OTO DOWÓD
Wczytuję komentarze...
Najnowsze