Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

NIESAMOWITY DODATEK! Rusza „Niecodzienna Gazeta Polska”

M.N. 21:07 21 czerwca 2018
Telewizja Republika
Już od najbliższego numeru weekendowego do „Gazety Polskiej Codziennie” będzie dołączany dodatek „Niecodzienna Gazeta Polska”. A w nim m.in. popkultura, tematy zdrowotne czy mundial na wesoło. W każdą sobotę i niedzielę w Państwa kiosku!

- Obiecujemy, że ten dodatek, rzeczywiście będzie niecodzienny. Będzie dużo humoru, popkultury, polemik i innego spojrzenia na wydarzenia w Polsce i na świecie. Wspólnym mianownikiem będzie nasza rzetelność. Dodatek tworzyć będzie wspaniały m.in. zespół dziennikarzy „Codziennej”, których nasi czytelnicy będą mogli poznać z nieujawnionej dotąd przez nich strony. Gorąco polecam! - mówi portalowi niezalezna.pl Sylwia Krasnodębska, koordynator magazynu „Niecodzienna Gazeta Polska”.

Sakiewicz opowiada bajki – nie jest to jedynie złośliwe hasło do znudzenia wypowiadane przez nieprzychylnych naszemu redaktorowi naczelnemu. W „Niecodziennej Gazecie Polskiej” Tomasz Sakiewicz rzeczywiście będzie je pisał, ale dla dzieci! Warto przypomnieć, że redaktor naczelny „Codziennej” jest autorem kilku książek dziecięcych.

Specjalista od „Gwiezdnych wojen”, Piotr Łuczuk napisze o tym, dlaczego kipi w gwiezdnowojennym kotle i dlaczego atmosfera wokół kultowej produkcji gęstnieje. Na temat najnowszej odsłony Jurassic World Sylwia Krasnodębska polemizować będzie z Igorem Szczęsnowiczem. Redakcja dodatku zapowiada, że cykl filmowych polemik będzie, jak cały dodatek, bardzo niecodzienny.

Zajrzymy na Mundial, ale i tu nie zabraknie nam humoru. Poznamy plotki ze świata gwiazd. Dowiemy się, że nie ma w Polsce miasta, które byłoby wolne od afer. W „Niecodziennej” poznamy sylwetki mistyków, którzy działali na rzecz niepodległości.

Zgodnie ze słowami Hipokratesa – niech żywność będzie Twoim lekiem, a lek Twoją żywnością, zaprezentujemy serię tekstów o wspaniałym, zdrowotnym działaniu ziół. W kolejnych numerach podpowiemy również, jak zadbać o bezpieczeństwo nasze i naszych dzieci.

Sobotnio-niedzielna „Niecodzienna Gazeta Polska” już od najbliższego weekendu w sprzedaży razem z „Gazetą Polską Codziennie”.

Źródło: niezalezna.pl, Gazeta Polska Codziennie

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (odc. 121/1) - DOROTA KANIA UJAWNIA SENSACYJNE NAGRANIA ROZMÓW WAŁĘSY Z MILICJANTAMI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze