Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Niemiecki wywiad alarmuje: Terroryści wśród uchodźców!

ds 10:30 14 października 2017
Raport niemieckiej agencji wywiadowczej nie pozostawia złudzeń co do tego, że wśród fali uchodźców napływających do Niemiec przedostali się również bojownicy z terrorystycznych ugrupowań takich jak Hezbollah i Hamas.

Serwis swiato-podglad.pl podaje, że z niemieckiego raportu wywiadowczego wynika, że od połowy 2015 roku, wraz z falą imigrantów z Bliskiego Wschodu, do Niemiec przedostali się bojownicy Hezbollahu, powszechnie uważanego są za ugrupowanie terrorystyczne.

Najnowszy raport agencji wywiadu opublikowany w październiku jednoznacznie wskazuje na zwiększenie liczby członków ugrupowań takich jak Hezbollah i Hamas w jednym z niemieckich landów, w Nadrenii-Westfalii.

„Od połowy 2015 r. [w Nadrenii-Westfalii] zauważalny jest wzrost liczby szyickich bojowników, którzy przybyli do Niemiec jako legalni uchodźcy. 50% z nich posiada bezpośrednie połączenie z Hezbollahem”. - czytamy w dokumencie.

Należy podkreślić, ze w roku 2013 Unia Europejska zakwalifikowała Hezbollah jako organizację terrorystyczną. Tymczasem z danych niemieckiego wywiadu wynika, że członkowie Hezbollahu spotykają się regularnie w Münster, Essen, Bottrop, Dortmund oraz Bad Oeynhausen w Nadrenii Północnej-Westfalii.

Niepokojące jest, że nadal nie wiadomo ilu członków terrorystycznej bojówki przybyło do Niemiec pod przykrywką azylantów. Według szacunków federalnej agencji wywiadowczej Niemiec, w kraju znajduje się 950 aktywnych działaczy tego ugrupowania.

Źródło: Niezależna.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.130/2) - prof. JAN ŻARYN - NIECH MILCZĄ CI, CO ATAKUJĄ KOŚCIÓŁ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze