Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Niemcy się budzą! Schaeuble: Gdybyśmy przyjęli 100 mln ludzi z Afryki, to byśmy zniszczyli Europę

AS 12:20 25 czerwca 2018
wikimedia.org
– Jeśli chodzi o kryzys migracyjny, powinniśmy działać nie tylko w sposób ludzki, ale również rozsądny. Wszyscy chcemy pomóc, ale gdybyśmy przyjęli 100 mln ludzi z Afryki, to byśmy zniszczyli Europę - stwierdził w trakcie debaty na temat przyszłości Europy w Kolegium Europejskim w Natolinie, przewodniczący Bundestagu Wolfgang Schaeuble.

Premier Mateusz Morawiecki oraz przewodniczący Bundestagu Wolfgang Schauble wzięli udział w debacie nt. przyszłości Europy w Kolegium Europejskim w Natolinie. Jednym z tematów był problem kryzysu migracyjnego w Europie. 

CZYTAJ WIĘCEJ! Premier Morawiecki: Należy pomagać uchodźcom w krajach ich pochodzenia. Potrzebny jest ,,Plan Marshalla'' dla Afryki!

 
– Wartości europejskie są ważne, ale powinniśmy działać w sposób nie tylko ludzki, ale również rozsądny i to jest ogromne wyzwanie, jeśli chodzi o kryzys migracyjny. Wszyscy chcemy pomóc, nikt nie chce powiedzieć ludziom "no cóż, przykro mi, jesteś uchodźcą, to twój problem". To nie jest postawa europejska - powiedział Wolfgang Schaeuble. 
 
– Ale z drugiej strony, gdybyśmy przyjęli 100 mln ludzi z Afryki, to byśmy zniszczyli Europę, to jest niemożliwe - podkreślił niemiecki polityk. 
 
– Powinniśmy być wystarczająco skromni, by wypracować takie rozwiązania europejskie, ale też wykonalne, praktyczne. Wartości europejskie - wolność, godność każdego człowieka, spójność społeczna, zrównoważony rozwój również pod kątem środowiska, praworządność, to wartości, które podziela większość ludzi na całym świecie. Ale jeżeli my jako Europejczycy nie będziemy ich bronić w sposób skuteczny, (to) nie będziemy w stanie budować przyszłości - dodał przewodniczący Bundestagu. 

Źródło: niezalezna.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (odc. 121/1) - DOROTA KANIA UJAWNIA SENSACYJNE NAGRANIA ROZMÓW WAŁĘSY Z MILICJANTAMI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze