Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nie chciał rozpocząć samodzielnego życia. Rodzice "pozbyli" się go dopiero z pomocą sądu

am 20:10 23 maja 2018
twitter.com
Mark i Christina Rotondo wygrali proces sądowy przeciw swojemu… synowi Michaelowi. 30-latek nie chciał opuścić swojego rodzinnego domu, twierdząc przy tym, że nie potrafi samodzielnie funkcjonować. Sąd opowiedział się po stronie rodziców, ale syn planuje już dalsze kroki w kolejnych instancjach.

Rodzice opowiadali, że starali się załatwić sprawę polubownie. Przez ostatnie pół roku pisali do niego prośby i listy by w końcu się usamodzielnił. W pewnym momencie zaoferowali mu ponad tysiąc dolarów "na nowy start" i pomoc w szukaniu pracy. "Jest wiele ofert pracy nawet dla osób z tak małym doświadczeniem. Spróbuj czegoś - musisz pracować" - pisali do niego. Mężczyzna ignorował rodziców. Para postanowiła rozstrzygnąć spór na sali sądowej.

"Nigdy nie oczekiwano ode mnie, bym pokrywał wydatki na dom, albo bym pomagał w obowiązkach" - napisał Michael w piśmie przesłanym do sądu w stanie Nowy Jork. 30-latek podtrzymywał, że rodzice nigdy nie mieli prawa do jego eksmisji.

Podczas rozprawy, sędzia apelował do mężczyzny o dogadanie się z rodzicami. Michael jednak odmówił twierdząc, że przysługuje mu prawo do 6-miesięcznego "okresu wypowiedzenia". Po tych słowach, zapadł wyrok i wydano nakaz eksmisji. 30-latek zapowiedział już odwołanie od wyroku.

 

Źródło: polsatnews.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - M. DWORCZYK, T. SAKIEWICZ - BRONIARZ IDZIE W ZAPARTE! SAKIEWICZ: Z TERRORYSTAMI SIĘ NIE ROZMAWIA!
Wczytuję komentarze...
Najnowsze