Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nadchodzą siarczyste mrozy! W nocy będzie -22 stopni C. ZOBACZ GDZIE

AS 18:05 30 listopada 2018
flickr
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej wydał ostrzeżenia o marznących opadach i silnym mrozie. Alarm obejmuje siedem województw.

Opadów mogą się spodziewać mieszkańcy zachodniej Polski. Ostrzeżenie dotyczy całego obszaru województw zachodniopomorskiego, lubuskiego i dolnośląskiego, a także części pomorskiego (powiaty słupski, bytowski, człuchowski) i dużej części wielkopolskiego, gdzie marznące opady mają wystąpić od zachodniej granicy województwa do powiatów gnieźnieńskiego, wrzesińskiego, jarocińskiego i krotoszyńskiego włącznie. 

Na południowych krańcach Małopolski i Podkarpacia uważać trzeba z kolei na mróz. W powiatach tatrzańskim i nowotarskim temperatura w nocy może spaść aż do -19 stopni C. Jeszcze zimniej będzie na wschodzie. W powiatach bieszczadzkim, leskim i sanockim IMGW przewiduje nawet -22 stopnie C. 

W nocy w pozostałej części kraju temperatura minimalna od -13 st.C, -9 st.C na wschodzie i południowym wschodzie, około -7 st.C w centrum, do -1 st.C na zachodzie i 1 st.C na zachodnim wybrzeżu.

 

Źródło: IAR

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.142/2) - LIZINIEWICZ: JAK EKOLODZY I OPOZYCJA GRAJĄ PRZYRODĄ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze