MUNDIAL 2018: Neymar płakał po meczu Brazylii! Ten gol przeszedł do historii [WIDEO]

Twitter/@OptaJoe

W swoim drugim meczu na mistrzostwach świata w Rosji Brazylia w dramatycznych okolicznościach pokonała Kostarykę 2:0. Drugi gol dla Canarinhos padł w siódmej minucie doliczonego czasu gry, co nie zdarzyło się od 1966 roku.

Neymar dwoił i troił się w meczu Brazylii z Kostaryką. Rywale długo bronili się przed atakami Brazylijczyków, a Neymar w końcówce spotkania wywalczył rzut karny. Dopiero po interwencji VAR została anulowana decyzja o przyznaniu "jedenastki". Brazylia w doliczonym czasie strzeliła dwie bramki, a jedną z nich Neymar, który po spotkaniu rozpłakał się. Widać, jak duża presja ciąży na nim.

Jak podali statystycy z brytyjskiego portalu "Opta Sports" bramka Neymara padła w 96. minucie i 49 sekundzie. Był to najpóźniej strzelony gol regulaminowego czasu gry od 1966 roku, kiedy to mundial gościł na angielskich boiskach.

Źródło: one.pl, wp.pl