Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Morderca z Jarocina przyznał się do winy

kos 21:40 16 marca 2018
Telewizja Republika
Prokuratura Okręgowa w Ostrowie Wielkopolskim prowadzi śledztwo przeciwko 22 - letniemu mieszkańcowi Jarocina podejrzanemu o dopuszczenie się w dniu 15 marca 2018 roku, w jednej z miejscowości pod Jarocinem, zabójstwa dwóch osób i usiłowania zabójstwa dwóch kolejnych, w tym nienarodzonego dziecka.

Jak ustalono, w oparciu o zgromadzony w sprawie materiał dowodowy, mężczyzna działając z zamiarem bezpośrednim zabójstwa, dostał się tylnymi wejściem do wnętrza budynku jednorodzinnego i przy użyciu noża zadał dwojgu pokrzywdzonym, kobiecie i mężczyźnie wieku 59 lat, uderzenia skutkujące powstaniem ciężkich obrażeń ciała i ich zgonem.

Następnie, na piętrze budynku podejrzany przy użyciu noża zaatakował ciężarną pokrzywdzoną, powodując u niej poważne obrażenia ciała, w tym również obrażenia okolic brzucha, co skutkowało obrażeniami płodu zagrażającymi jego życiu lub zdrowiu.

Z uwagi na doznane obrażenia ciała pokrzywdzeni pozostają obecnie hospitalizowani w szpitalu w Jarocinie oraz Ostrowie Wielkopolskim.

Mężczyzna, przesłuchany przez prokuratora w charakterze podejrzanego, przyznał się do przedstawionych mu zarzutów. Wskazał na osobisty konflikt pomiędzy nim, a zmarłymi oraz pokrzywdzoną związany z jej ciążą.

Za zarzucane przestępstwa sprawcy grozi kara nawet dożywotniego pozbawienia wolności.

Z uwagi na grożącą podejrzanemu surową karę oraz obawę matactwa prokurator skierował do Sądu wniosek o zastosowanie wobec podejrzanego środków zapobiegawczych w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy.

 

Źródło: pk.gov.pl

Wczytuję ocenę...


PROGRAM "7X24" (9.12) - DLACZEGO NIEMCY TRAKTUJĄ POLSKĘ JAKO KRAJ II KATEGORII ?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze