Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mocne oświadczenie ws. hejtu na dr Hannę Karp!

sm 13:40 13 grudnia 2017
W związku z licznymi publikacjami /w tym w prasie brukowej, reprezentowanej m.in. przez kapitał szwajcarsko-niemiecki/, mającymi znamiona medialnej nagonki na moją osobę i uczelnię, z którą jestem ostatnio związana, informuję iż:

... opinie sugerowane w kontekście toruńskiej uczelni, mające budować wrażenie, iż efekty mojej pracy z racji miejsca zatrudnienia, mają być z definicji niewiarygodne, przejawiają charakter jawnej dyskryminacji i abominacji.

Dlatego oświadczam, iż autorzy każdej kolejnej kłamliwej publikacji informującej, bądź  jakkolwiek sugerującej,  iż: http://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/za-za milionowa-kara-dla-tvn-stoi-hanna-karp-ekspertka-od-ojca-rydzyka/ lub „medioznawca ojca Tadeusza Rydzyka grozi mediom karami”, powinni liczyć się z odpowiednimi prawnymi skutkami  szerzenia takich  treści.

Te redakcje i ich dziennikarze, poza tym, że dezinformują szeroką opinię publiczną, przede wszystkim obnażają własną, rażącą zawodową ignorancję i niewiedzę. Informuję zatem, przede wszystkim wprowadzoną w błąd publiczną opinię, iż każdą decyzję o nakładaniu kar członkowie Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji podejmują w drodze głosowania i odpowiednią uchwałą. Każda taka decyzja   Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji jako konstytucyjnego organu, regulatora rynku mediów w RP, stojącego na straży wolności mediów, ma charakter niezależny  i autonomiczny. Każdy, kto twierdzi bądź sugeruje, że jest inaczej powinien o tym fakcie poinformować odpowiednie organa prawne. W przeciwnym wypadku, podważa autonomię i bezstronność prawnego regulatora mediów w RP,  co  tym samym, wiąże się  z odpowiednimi skutkami prawnymi.

Dr Hanna Karp,

nauczyciel akademicki, wykładowca  WSKSiM w Toruniu

ekspert Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji

Warszawa, 13 grudnia 2017

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNK (K. GÓJSKA) - PROF. ZDZISŁAW KRASNODĘBSKI - TO TUSK UCZYNIŁ NIENAWIŚĆ MOTOREM POLITYKI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze