Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Minister Suski odpowiada na zarzuty „Wyborczej”: „dno”, „stek bzdur”…

M.N. 15:11 30 sierpnia 2018
Gazeta Wyborcza" podała w czwartek, że w 2016 roku CBA miało materiał do postawienia zarzutów korupcyjnych dwóm posłom PiS z Radomia – chodziło o Marka Suskiego i Andrzeja Kosztowniaka.

– Dziś GW odsłoniła skalę inwigilacji opozycji za rządów PO. Podsłuchy, prowokacje służb i bezpodstawne oskarżenia. Przez kilka lat podsłuchiwano nas, szukając haków. Nie udało się. Od dawna wiedziałem, że media nieprzychylne #PiS, inspirowane przez nieprzychylnych nam polityków – pisze Suski na Twitterze.

– Szykują kłamliwy atak na mnie i moich współpracowników. Dziś w GW pojawiły się absurdalne pomówienia, że za inwestycje w Kłudnie, Kozienicach, Pabianicach i obecnie w Radomiu korzyści miał przyjmować były przez Radomia. To nieprawda. GW sięgnęła dna w bezpodstawnych pomówieniach – dodaje.

 

Na doniesienia "Wyborczej" zareagował również były prezydent Radomia, a obecnie poseł - Andrzej Kosztowniak.

 

- CBA swoje działania prowadzi w oparciu o przepisy prawa i decyzje prokuratury. Nie ma i nie będzie żadnego parasola ochronnego nad osobami, które dopuszczają się działań sprzecznych z prawem - zapewnił z kolei rzecznik ministra-koordynatora służb specjalnych, Stanisław Żaryn.

Źródło: Telewizja Republika, Twitter

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.142/2) - LIZINIEWICZ: JAK EKOLODZY I OPOZYCJA GRAJĄ PRZYRODĄ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze