Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Minister Błaszczak zachęca do WOT. "To wojska, które stanowią wsparcie w sytuacjach kryzysowych"

am 15:17 29 września 2018
twitter.com/MON_GOV_PL
– Zachęcam do przystępowania do Wojsk Obrony Terytorialnej. WOT to doświadczeni dowódcy, nowoczesne metody szkolenia i kształcenia oraz wielka przygoda – mówił w Kaliszu minister obrony narodowej, Mariusz Błaszczak.

Podczas spotkania z żołnierzami 12. Wielkopolskiej Brygady Obrony Terytorialnej w Kaliszu, minister obrony narodowej Mariusz Błaszczak zachęcał mieszkańców do wstępowania w szeregi Wojsk Obrony Terytorialnej.

Zachęcam wszystkich, żeby przystąpić do WOT. To jest przygoda, ale to jest także wielka satysfakcja z możliwości uczestniczenia w systemie budowania zdolności obronnych naszej ojczyzny. To wielka satysfakcja, która powoduje, że możemy się poczuć częścią tych ludzi, którzy na co dzień stoją na straży naszego bezpieczeństwa. Zachęcam do tego, żeby przystąpić do Wojsk Obrony Terytorialnej. To doświadczeni dowódcy, nowoczesne metody szkolenia i kształcenia. To naprawdę wielka przygoda – mówił minister.

Wskazał również, że wojska WOT najbliższe są lokalnym społecznościom.

– To wojska, które stanowią wsparcie w sytuacjach kryzysowych. To wojsko, które składa się z żołnierzy poświęcających część swojego wolnego czasu, aby służyć ojczyźnie, aby wpisać się bardzo mocno w system obronny RP – podkreślił.

 

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.135/1) - ZOBACZ CO SIĘ STANIE JAK TUSK RZĄDZIŁBY POLSKĄ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze