Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...Szczyt bezczelności i ostateczna kompromitacja Wałęsy
Rząd PiS znowu miał rację. Aż 66 mld zł z zysków banków trafiło do kieszeni inwestorów. Repolonizacja banków potrzebna od zaraz!
Trump czy Clinton? Za nami pierwsza debata
Wczytuję dane...

Michał Kamiński ekspertem izraelskiej firmy wywiadowczej

ap 12:57 27 stycznia 2015
Michał KamińskiRyszard Hołubowicz/CC
Michał Kamiński, przez wielu uważany za jednego z głównych doradców Ewy Kopacz pracuje jednocześnie jako ekspert Prism Group – izraelskiej firmy zajmującej się gromadzeniem informacji gospodarczych.

Choć już w Platformie Kamiński nazywany jest jest żartobliwie "Misio ministrem", co pokazuje jak wielkie jest jego zaangażowanie we współpracę z polskim rządem i premier Kopacz, nie przeszkadza mu to współpracować z prywatną amerykańsko-izraelską firmą wywiadowczą, która zajmuje się marketingiem politycznym i gromadzeniem informacji gospodarczych.

Połączenie sprawowanych przez Kamińskiego funkcji może budzić wątpliwości, jednak on sam nie widzi w tym nic niestosownego. – Nie mam żadnego konfliktu interesów, bo moja firma nie ma absolutnie żadnych interesów w Polsce – przekonuje w rozmowie z Faktem.

Z kolei w Radiu Zet zapewnia, że jego spotkania z premier Kopacz ograniczają się głównie do kwestii spraw ukraińskich. 

Polityk stwierdza także, że nie gości na stałe w KPRM. Podkreśla, że nie ma swojego gabinetu, ponieważ nie otrzymał żadnej propozycji.

Źródło: fakt.pl

Komentarz

Tak się dzieje, jak ludzie kombinują

Lorem ipsum

Joanna z WarszawyWczytuję ocenę...
Wczytuję komentarze...