Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mężczyzna zginął w pożarze w województwie śląskim

PR 9:36 3 listopada 2017
policja.pl
Nad ranem, w centrum Jaworzna, doszło do tragicznego w skutkach pożaru. W mieszkaniu, które spłonęło, strażacy znaleźli 46-mężczyznę. Mimo natychmiastowej reanimacji, nie udało się go uratować. Najprawdopodobniej uległ zaczadzeniu.

Po godzinie 4.00 straż pożarna otrzymała zgłoszenie o pożarze mieszkania na parterze. Na miejsce błyskawicznie przybyli strażacy i pozostałe służby ratunkowe. Lokal był bardzo zadymiony i zamknięty, prawdopodobnie dlatego ogień się nie rozprzestrzenił. Z mieszkania został zabrany nieprzytomny mężczyzna. Jak się później okazało, był to 46-letni właściciel mieszkania. Niestety, mimo podjętej reanimacji lekarz przybyły na miejsce, stwierdził zgon 46-latka. Prawdopodobnie zmarł na skutek zaczadzenia. Policjanci pracujący na miejscu zdarzenia ustalili, iż mężczyzna od pewnego czasu mieszkał sam.

Przyczyny pożaru na razie nie są znane. Z budynku nie zostali ewakuowani inni lokatorzy, gdyż nie zagrażało im niebezpieczeństwo. Prowadzone przez jaworznickich kryminalnych postępowanie ma dać odpowiedź na pytania dotyczące powstania pożaru i przyczyn śmierci 46-letniego mężczyzny. Prokurator polecił zabezpieczyć ciało mężczyzny do badania sekcyjnego.

Policja prosi mieszkańców, aby zwracali szczególną uwagę na to, czym i w jaki sposób są ogrzewane nasze mieszkania. Ważnym elementem bezpieczeństwa jest szczelność przewodów kominowych i wentylacyjnych oraz sprawność urządzeń grzewczych. Wszelkie sytuacje zagrażające życiu i zdrowiu należy zgłaszać służbom ratowniczym. Szczególnie te, kiedy w sposób niewłaściwy są użytkowane sprzęty lub urządzenia grzewcze, lub ktokolwiek stosuje nielegalne podłączenia do instalacji elektrycznej czy gazowej.

 

Źródło: policja.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.135/1) - ZOBACZ CO SIĘ STANIE JAK TUSK RZĄDZIŁBY POLSKĄ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze