Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

MASAKRA! W Jeleniej Górze dwie dziewczyny biją się dla pieniędzy, a tłum gapiów ...

sm 10:16 12 lutego 2019
Kilkadziesiąt osób przyglądało się bójce dwóch 14-latek. Jakby tego było mało, część z nich kibicowała silniejszej dziewczynie i zachęcała do zadawania mocniejszych ciosów. Choć zdarzenie miało miejsce 6 lutego, to dopiero wczoraj wyszło na jaw. Okazało, dziewczynki walczyły o pieniądze z zakładów, która wygra walkę.

Jak wynika z ustaleń fakty.24, dwie 14-letnie uczennice Szkoły Podstawowej nr 10 w Jeleniej Górze, Nadia i Wiktoria umówiły się przez media społecznościowe na pojedynek na gołe pięści. Areną walki było podziemne przejście pod aleją Jana Pawła II, a stawką pieniądze z zakładów. Informacja o bójce szybko dotarła do wielu osób. 6 lutego obie nastolatki pojawiły się w umówionym miejscu, a kibicowało im kilkudziesięciu uczniów z różnych szkół!

Dziewczynki okładają się pięściami niczym zawodnicy MMA. Gdy Wiktoria (w niebieskiej bluzie) słabnie i przestaje się bronić, jej koleżanka Nadia niczym kat wymierza jej kolejne razy. Dziewczyna jest oszołomiona i nie wie, co się dzieje. W tym czasie tłum wiwatuje i domaga się kolejnych ciosów! 

To po prostu masakra!

 

 

Źródło: fakt24.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (odc. 146/2) - WÓJCIK - PATOLOGIE W PLATFORMIE I HEJTERZY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze