Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Masakra! Sąd nie pozwolił przewieźć chorego chłopczyka Alfiego do Włoch! To współczesny nazizm!

sm 22:19 24 kwietnia 2018
fot media
Sąd rodzinny w Manchesterze odrzucił we wtorek wniosek rodziców niespełna dwuletniego Alfiego Evansa o zgodę na przewiezienie chłopca do Włoch w celu dalszego podtrzymywania jego życia. To skandaliczne i nazistowskie praktyki ludzi obdartych z wszelkich wartości. Wielka Brytania stała się krajem zmierzającym ku przepaści!

Sędzia przychylił się do opinii lekarzy, że taki ruch byłby „zbyt niebezpieczny dla zdrowia dziecka”. Informację o decyzji sądu podał serwis internetowy BBC.

Brytyjscy lekarze w poniedziałek wieczorem odłączyli Alfiego Evansa od aparatury podtrzymującej życie. Chłopiec – wbrew opiniom medyków – oddycha samodzielnie.

Władze Włoch przyznały Alfiemu włoskie obywatelstwo. Miało to umożliwić przewiezienie dziecka do watykańskiego szpitala w Rzymie. Ośrodek jest gotowy kontynuować jego diagnozowanie i terapię.    Starania o uratowanie życia dziecka placówka pediatryczna podjęła na polecenie Ojca św. Franciszka, który przyjął na audiencji ojca Alfiego.

Alfie cierpi na ciężką, niezdiagnozowaną dotąd chorobę neurologiczną. W nocy z poniedziałku na wtorek pod szpitalem zebrało się kilkaset osób, które modliły się za chłopca.

Źródło: Centrum Prasowe PAP

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ - ŚMIERĆ PAWŁA ADAMOWICZA TO OKAZJA DO OKŁADANIA SIĘ DESKAMI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze