Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Martyna Wojciechowska wyznaje: BYŁAM MOLESTOWANA PRZEZ LEKARZA!

sm 12:08 23 października 2017
Fot. Wikimedia Commons
Akcja społeczna #metoo staje się coraz bardziej popularna w sieci na całym świecie. Została zapoczątkowana przez amerykańską aktorkę Alyssę Milano, która zareagowała na to, co dzieje się w środowisku filmowym. Głos zabrały panie związane z show-biznesem, filmem, mediami, a także osoby, które są spoza branży. To pokazało ogromną skalę problemu nie tylko za oceanem, ale także w naszym kraju. Chodzi oczywiście o molestowanie! Dziś Martyna Wojciechowska, znana polska podróżniczka powiedziała, że była molestowana przez lekarza.

W najnowszym numerze "Wprost", Martyna Wojciechowska, Karolina Korwin-Piotrowska i Barbara Nowacka opowiedziały o swoich przykrych doświadczeniach. Szczególnie szokujące są przeżycia podróżniczki. 

Martyna Wojciechowska w rozmowie z tygodnikiem "Wprost" przyznała, że doświadczyła molestowania przez lekarza. - Byłam bardzo młodą kobietą. Lekarz był docentem, teraz jest profesorem. Już wtedy był poważany, poleciła mi go rodzina. Ufałam mu, wierzyłam, że robi wszystko, żeby pomóc mi w problemie zdrowotnym. Przecież to znany lekarz - myślałam - nie mógłby mnie skrzywdzić, może mi się wydaje, może to moja wina? Jednak sposób, w jaki mnie badał, nie był związany z konieczną diagnostyką.

- Jego działanie można porównać do gotowania żaby. Wrzucona do wrzątku wyskoczy, zanurzona w zimnej wodzie, która jest stopniowo podgrzewana, ugotuje się. On powoli podgrzewał wodę, krok po kroku przesuwał granicę, aż stworzył sytuację całkowicie jednoznaczną. Co zrobiłam? Wstydziłam się o tym rozmawiać i przestałam do niego przychodzić.

 

 
 

Źródło: Wprost

Wczytuję ocenę...


SALONIK POLITYCZNY (ODC.231) - OTO CO TAK NAPRAWDĘ STAŁO SIĘ PODCZAS WIZYTY PREZYDENTA DUDY W USA
Wczytuję komentarze...
Najnowsze