Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

„Marsz Solidarności w Puszczy”. Wspólna akcja leśników z Caritas. Pieniądze zostaną przekazane poszkodowanym przez nawałnice

20:15 19 sierpnia 2017
Wikimedia Commons/Nemo5576/CC BY-SA 3.0
W niedzielę o godzinie 15:00 w Białowieży rozpoczyna się akcja charytatywna „Marsz Solidarności w Puszczy”. Uczestnicy zaczynają w Białowieży, a później dołączą się inne nadleśnictwa. Akcja organizowana jest przez leśników wspólnie z Caritas Polska, a jej celem jest zbiórka pieniędzy dla ludzi poszkodowanych przez nawałnice. Zapraszamy!

Marsz wyruszy o godzinie 15.00 z początku ścieżki edukacyjnej „Żebra Żubra” – Stara Białowieża. Stamtąd zebrani przejdą do Rezerwatu pokazowego żubrów, gdzie około 16.00 rozpocznie się modlitwa (poprowadzona przez duszpasterzy leśników) w intencji tych którzy stracili życie w wyniku nawałnic, a także za tych którzy zostali dotknięci tragedią.

Na uroczystości wystąpi m.in. chór leśników, a także wygłoszone zostaną okolicznościowe przemówienia. Chcemy, aby przez całą Polskę przeszedł ten powiew  gorących serc – serc które pomagają. W pomoc włączą się na pewno leśnicy w całym kraju, którzy już uruchomili zbiórkę pieniędzy. Partnerem w tym wypadku jest Caritas Polska. Do akcji może się przyłączyć każdy. 

CARITAS POLSKA
Numer konta: PL 77 1160 2202 0000 0000 3436 4384
Dopisek: „Wichura – leśnicy pomagają”

Źródło: Telewizja Republika, niezalezna.plWczytuję ocenę...
TAGI:
ANTONI MACIEREWICZ NA ZJEŹDZIE KLUBÓW "GAZETY POLSKIEJ" - ŚLADY MATERIAŁÓW WYBUCHOWYCH NA 107 PRÓBKACH !

Wczytuję komentarze...
Najnowsze