Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Małysz: Jak idzie flaga w górę i grają Mazurek, to każdy się rozkleja - ZOBACZ niesamowity spot

AS 20:25 30 kwietnia 2018
niepodlegla.gov.pl
,,Niepodległa dla wszystkich na Dzień Flagi” - - pod takim hasłem został opublikowany spot, który ma zachęcać Polaków do wywieszania flag. Film został zrealizowany na zlecenie Biura Programu „Niepodległa”. Wzięli w nim udział polscy olimpijczycy i paraolimpijczycy. W spocie wystąpili: Maria Andrejczyk, Alicja Czyżowicz, Magdalena Głodek, Justyna Śmietanka, Wojciech Makowski, Piotr Małachowski, Rafał Wilk oraz Adam Małysz, który pełnił rolę narratora.

- Sport to ciężki kawałek chleba. To jest mnóstwo wyrzeczeń, na pewno. Nawet jak cię coś boli, to i tak wiesz, że musisz to robić. I po co to wszystko? Dla kogo? Ale jak idzie flaga w górę i grają Mazurek, to każdy się rozkleja. Wtedy wiesz, dla kogo to robisz. Dla rodziny. Dla siebie. Dla wszystkich. W zasadzie to tak, jakbyśmy wywieszali polską flagę za każdym razem, jak wygrywamy. A Ty, dla kogo wywieszasz flagę? - powiedział w spocie Adam Małysz.

Biuro Programu „Niepodległa” poinformowało, że spot jest częścią obchodów stulecia odzyskania niepodległości, a także podsumowuje kampanię Narodowego Centrum Kultury i grupy Lotos na temat wartości barw oraz symboli narodowych oraz kampanię PKN Orlen zachęcającą do wywieszania flagi.

- Chcemy, żeby każdy z nas, każdy kto czuje się Polakiem pamiętał, że to dzięki niepodległości, którą odzyskaliśmy sto lat temu, dziś możemy wywieszać „biało-czerwoną”. Możemy ją wywieszać dla naszych bliskich, dla naszych sportowców – dla wszystkich, których chcemy uhonorować" - powiedział Kowalski, cytowany w komunikacie - powiedział dyrektor Biura Programu „Niepodległa” Jan Kowalski.

 Biura Programu „Niepodległa” poinformowało, że wszyscy zaangażowani sportowcy wystąpili w kampanii bezpłatnie. 

 

 

Źródło: rmf 24 niepodlega.gov.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (odc. 121/1) - DOROTA KANIA UJAWNIA SENSACYJNE NAGRANIA ROZMÓW WAŁĘSY Z MILICJANTAMI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze