Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Macierewicz spotkał się z przedstawicielami ukraińskiego parlamentu. "Nasza współpraca układa się bardzo dobrze"

lml 11:37 17 lutego 2017
mon.gov.pl
– Nasza dzisiejsza rozmowa była także poświęcona współpracy. Współpracy kulturalnej, współpracy gospodarczej, współpracy politycznej między Polską a Ukrainą. We wszystkich tych obszarach współpraca między naszymi krajami rozwija się bardzo dobrze – mówił po spotkaniu minister obrony narodowej.

Minister obrony narodowej Antoni Macierewicz spotkał się dziś z przedstawicielami Ukraińsko-Polskiej Grupy Przyjaźni Rady Najwyższej Ukrainy. W spotkaniu uczestniczył także przewodniczący Polsko-Ukraińskiej Grupy Parlamentarnej, poseł Michał Dworczyk.

– To dla mnie i radość, i przyjemność oraz naprawdę głębokie wzruszenie, że spotkałem się z przedstawicielami parlamentu ukraińskiego – mówił po spotkaniu szef MON.

Antoni Macierewicz podkreślił, że współpraca między obydwoma krajami układa się bardzo dobrze.

– Nasza dzisiejsza rozmowa była także poświęcona współpracy. Współpracy kulturalnej, współpracy gospodarczej, współpracy politycznej między Polską a Ukrainą. We wszystkich tych obszarach współpraca między naszymi krajami rozwija się bardzo dobrze – podkreślił minister Macierewicz.

Dodał, że "mamy wspólne doświadczenia tragiczne, ale i wspaniałe, i one nas łączą". – Liczę na to, że przezwyciężenie złej przeszłości pozwoli na potwierdzenie współdziałania współpracy polsko-ukraińksiej, tak potrzebnej wobec agresji rosyjskiej zagrażającej całej Europie – zauważył minister obrony narodowej. 

Źródło: twitter.com/MON_GOV_PL, mon.gov.pl, telewizjarepublika.plWczytuję ocenę...
TAGI:
OTWARTYM TEKSTEM - odc. 120/2 - IRENEUSZ KACZMAREK - DIAGNOZA JEST JASNA: JESTEŚMY NA WOJNĘ!

Wczytuję komentarze...
Najnowsze