Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Liga Mistrzów piłkarzy ręcznych z nowym sponsorem. "EHF napędzana przez Nord Stream 2"

am 9:45 15 września 2018
twitter.com
12 września rozpoczęły się rozgrywki Velux EHF Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych. Jednym ze sponsorów rozgrywek został… gazociąg Nord Stream 2. Hasło głosi: " EHF Liga Mistrzów napędzana przez Nord Stream 2".

W 26. edycji Ligi Mistrzów piłkarzy ręcznych weźmie udział 28 drużyn z 20 krajów. W dniach 1-2 czerwca odbędzie się finałowy turniej, w którym wezmą udział cztery najlepsze drużyny. Rozgrywki odbędą się w niemieckiej Kolonii. Tytułu broni obecnie francuskie Montpellier HB.

Ligę Mistrzów będzie można obejrzeć w 38 stacjach telewizyjnych, m.in. w polskim NC+ oraz Eleven Sports. Okazuje się, że jednym ze sponsorów rozgrywek został gazociąg Nord Stream 2. Umow podpisano na dwa sezony.

Zadowolenie z podpisania umowy sponsorskiej wyraził Ulrich Lissek, jeden z dyrektorów w Nord Stream 2. Zauważył, że „piłka ręczna, a przede wszystkim Liga Mistrzów EHF, odgrywa ważną rolę, szczególnie w Europie Środkowej i Północnej”, czyli w rejonie budowy gazociągu.

"Nord Stream 2 to planowany rurociąg przez Morze Bałtyckie, który będzie transportował gaz ziemny w odległości około 1230 km od największych na świecie złóż gazu w Rosji, za pośrednictwem najbardziej wydajnej drogi do konsumentów w Europie. Nord Stream 2 będzie w dużym stopniu podążał drogą i techniczną koncepcją udanego rurociągu Nord Stream" – czytamy opis przedsięwzięcia na stronie eurohandball.com.

Źródło: radiomaryja.pl, dorzeczy.pl, eurohandball.com

Wczytuję ocenę...
TAGI:


ZAMACH NA CHRZEŚCIJAN W SRI LANCE TO NAJWIĘKSZA ZBRODNIA - CZARNECKI, ŻÓŁTANIECKI, KANIA
Wczytuję komentarze...
Najnowsze