Lewandowski znowu bohaterem meczu

twitter @FCBayern

Kapitan polskiej reprezentacji strzelił dwa gole , dzięki czemu mistrzowie Niemiec wygrali 2:0 na wyjeździe z Werderem Brema w 2. kolejce Bundesligi. Po dwóch meczach rozgrywek Robert zgromadził na swoim koncie już trzy bramki.

Na początku meczu ''Lewy'' był niewidoczny na boisku, nie dostawał podań, a gra szła nie po jego myśli. W drugiej połowie zawodnik wziął sprawy w swoje ręce. Najpierw w 72 minucie, pięknym strzałem piętą – po asyście Comma zaskoczył bramkarza. Już trzy minuty później, sam wypracował sobie okazję do strzału. Minął dwóch rywali i posłał piłkę wprost do bramki , przepuszczając ją między nogami Roberta Bauera i Jirija Pavlenki.

Bayern po dwóch kolejkach ma komplet punktów na swoim koncie. Robert jest na czele klasyfikacji strzelców. W następnej kolejce (8 września) Bayern zagra z Hoffenheim.

Źródło: sport.pl