Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ledóchowski: Każdy rozsądny człowiek wie, że nielegalna migracja jest zagrożeniem dla całej Europy

M.N. 7:49 12 października 2017
Telewizja Republika
Jestem głęboko przekonany, że chrześcijanie i wiara odegra bardzo dużą rolę w Europie. Jesteśmy w stanie przywrócić nasze wartości i zmienić Unię Europejską – powiedział Jan Ledóchowski, kandydat do austriackiego Parlamentu.

– Najważniejszym tematem w Austrii podczas wyborów jest temat migracji. W ubiegłym roku przez Austrię miliony osób migrowało. Kolejny aspekt to pytanie jak zwalczyć radykalny islam. Okazało się, że partia socjalistyczna prowadziła strony, na których atakowano Sebastiana Kurza. Na szczęście media opublikowały, że sam kanclerz zatrudniał ludzi, którzy tę stronę prowadzili. Niestety ludzie tracą przez takie sytuacje zaufanie do władz. Austriacy chcą zmiany. Mamy nadzieję, że to właśnie Sebastian Kurz zwycięży. Ma za sobą całą Partię Ludową - powiedział.

Każdy rozsądny człowiek wie, że nielegalna migracja jest zagrożeniem dla całej Europy. Jesteśmy przekonani, że UE jest ważna i kraje muszą się wspierać. Super Państwo niej est naszym celem. W ostatnich latach już Sebastian Kurz zaczął współpracować z Krajami Wyszehradzkimi. Z pewnością gdy wygra wybory ta współpraca jeszcze bardziej się wzmocni. Jestem głęboko przekonany, że chrześcijanie i wiara odegra bardzo dużą rolę w Europie. Jesteśmy w stanie przywrócić nasze wartości i zmienić Unię Europejską. Na razie w UE panują wartości antyreligijne, ale musimy to zmienić - dodał.

 


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


TWEETUPREPUBLIKA - TOMASZ SAKIEWICZ - Opozycja bagażnikowa niech sobie hasa, to jest ich prawo. Oni pokazują tym swoją słabość
Wczytuję komentarze...
Najnowsze