Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Łapiński: Prezydent nie odtajni raportu dot. likwidacji WSI!

sm 8:59 11 października 2017
"Nie ma żadnego ultimatum. Zgodnie z umową między prezydentem a prezesem PiS poprawki trafiły wczoraj na biurko prezydenta. Teraz jest czas na spokojną analizę przez prezydenta i jego prawników. Dwa tygodnie to jest dużo czasu - mówił w Porannej rozmowie w RMF FM rzecznik Andrzeja Dudy Krzysztof Łapiński, odnosząc się do PiS-owskich poprawek do prezydenckich projektów ustaw sądowych. Ale co najbardziej zaskakujące, doradca prezydenta Andrzej Dudy powiedział, że Prezydent nie ujawni raportu dot. likwidacji WSI. Play Fullscreen

Podczas rozmowy pojawił się wątek ujawnienia raportu dot. likwidacji WSI. - Prezydent na razie podtrzymuje decyzję Lecha Kaczyńskiego. Może rację miał prezydent Lech Kaczyński, nie ujawniając aneksu do raportu WSI - przyznał Łapiński.

Rzecznik odniósł się także do krytyki pod swoim adresem. - Rzecznik to trochę saper. Jestem przygotowany na taką sytuację w której mogę zostać odstrzelony. Od 15 lat związany jestem z prawicą i nagle słyszę, że jestem jakiś WSI, SBek czy UWol. 

Łapiński przyznał również, że " Prezydent nie zgodzi się na przywrócenie ministrowi sprawiedliwości zbyt dużych uprawnień". 

A o atakach na prezydenta, Łapiński powiedział: "Można sprawdzić w przestrzeni publicznej kto atakuje prezydenta. Mądremu jedno zdanie wystarczy. Po dwóch wetach, atak przyszedł ze środowisk prawicowych. Nie spotykaliśmy się z tym na co dzień. Na prezydenta wylewana jest fala hejtu. Prezydent nic złego nie zrobił dla obozu dobrej zmiany". 

 

 

Źródło: RMF FM

Wczytuję ocenę...


10/04/2010 fakty (odc.57) - T. ZIEMSKI - TEZA Z BRZOZĄ BODINA NIE PRZEKONUJE. OTO DOWÓD
Wczytuję komentarze...
Najnowsze