Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...Wreszcie ktoś to powiedział! Ksiądz katolicki o tych co zbierali pod kościołem do puszek WOŚP: Na mszę nie przyszli, a doją ludzi na aborcję i na eutanazję
Siostra Kijowskiego dla "wSieci": Mój brat szkodzi Polsce
Kompletny odlot Rzeplińskiego w TVN!
Wczytuję dane...

Kukiz: Nowoczesna Platforma chce odroczenia posiedzenia Sejmu, bo... chce rozmawiać

lml 13:44 11 stycznia 2017
FLICKR/ PIOTR DRABIK/ CC BY 2.0
– Nowoczesna Platforma chce odroczenia 34. Posiedzenia Sejmu. Na tydzień. Bo chce rozmawiać. I to jest ich warunek aby odblokowali mównicę. Powiedziałem, że były przecież dwie rozmowy u marsz. Karczewskiego na które nie przybył nikt z PO. W odpowiedzi usłyszałem, że oni nie chcą z Karczewskim rozmawiać tylko .... I tu już nie mogli precyzyjnie określić z kim – napisał na Facebooku Paweł Kukiz.

Byłem ma Konwencie Seniorów. (...) Co się dzieje? Poniżej:

Nowoczesna Platforma chce odroczenia 34. Posiedzenia Sejmu. Na tydzień. Bo chce rozmawiać. I to jest ich warunek aby odblokowali mównicę. Powiedziałem, że były przecież dwie rozmowy u marsz. Karczewskiego na które nie przybył nikt z PO.
W odpowiedzi usłyszałem, że oni nie chcą z Karczewskim rozmawiać tylko .... I tu już nie mogli precyzyjnie określić z kim. Jedno pewne - chcą z Kuchcińskim. Ja na to, a co będzie jak pod koniec rozmów ja zażądam aby przenieść negocjacje pod Opole i by odbywały się w obecności mojego proboszcza bo w przeciwnym razie my zablokujemy mównicę. Mówiłem to w kontekście nagłej zmiany zdania przez Petru i braku precyzyjnego określenia przez PO przedmiotu rozmów i podmiotów w nich uczestniczących.
A już jak najbardziej poważnie mówiłem o konieczności rozpoczęcia dyskusji nad modyfikacją fatalnego prawa, wedle którego sposób uchwalenia ustawy budżetowej był LEGALNY.
Cyrk za kasę podatników trwa – napisał na Facebooku Paweł Kukiz.

Opozycja totalna wciąż okupuje mównicę i fotel marszałka. 34. posiedzenie Sejmu ma rozpocząć się o godzinie 14:00. 

Źródło: www.facebook.com/kukizpawel, telewizjarepublika.plWczytuję ocenę...
TAGI:

Otwartym Tekstem odc. 48 (2016) - Otwartym tekstem w 2016r. - najlepsze fragmenty

Wczytuję komentarze...