Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kukiz: Nie mam pojęcia czy pan Schetyna jest jeszcze liderem PO

lml 14:59 10 stycznia 2017
Zrzut ekranu z TVP Info
– Przypominam sobie różne sytuacje – kiedyś Schetyna mówił, że nie identyfikuje się z osobami strajkującymi na Sali Plenarnej, dziś mówi zupełnie co innego – powiedział reporterowi TVP Info lider ugrupowania Kukiz'15.

Paweł Kukiz, zapytany przez reportera TVP Info, czy pójdzie na spotkanie liderów partii opozycyjnych, do którego nawoływał dzisiaj Grzegorz Schetyna powiedział, że "jeżeli ma to przysłużyć się opcji politycznych, poza marszałkiem Karczewskim, to z całą pewnością, jakiegoś przedstawiciela na spotkanie z Grzegorzem Schetyną wyślę".

Komentując fakt, że Grzegorz Schetyna nie wziął udział ani w dzisiejszym, ani we wczorajszym spotkaniu liderów ugrupowań parlamentarnych, Paweł Kukiz stwierdził, że nie wie do końca kto jest liderem w PO. – Przypominam sobie różne sytuacje – kiedyś Schetyna mówił, że nie identyfikuje się z osobami strajkującymi na Sali Plenarnej, dziś mówi zupełnie co innego. Wiemy o wewnętrznych tarciach w PO. Nie mam pojęcia, po wewnętrznych tarciach w PO, czy pan Grzegorz Schetyna jest jeszcze liderem, biorąc pod uwagę jeszcze fakt, że na spotkaniu wczoraj pojawili się wszyscy liderzy poza Schetyną – dodał.

 

Źródło: TVP Info, telewizjarepublika.plWczytuję ocenę...
TAGI:
KONIEC SYSTEMU - ODC.75/2 - KRZYSZTOF MRÓZ - DZIŚ W NIEMCZECH ZNOWU OBCHODZI SIĘ URODZINY HITLERA

Wczytuję komentarze...
Najnowsze