Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ks. Kneblewski: Na Facebooku jestem przeważnie banowany. Każdy pretekst jest dobry, by zamknąć Kneblewskiemu usta

EmaPob 18:59 14 grudnia 2016
ks. Roman Kneblewski Telewizja Republika
Gościem programu "Wolne głosy" był ksiądz prałat Roman Kneblewski. Rozmowa dotyczyła m.in. Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy, a także cenzury na Facebooku.

– Po pierwsze tylko część pieniędzy zebranych z WOŚP trafia do potrzebujących - powiedział ksiądz Kneblewski. - Znacznie większą część zbieranych datków przeznacza Caritas. WOŚP jest to z jednej stronie działalność charytatywna, a z drugiej demoralizacja, mam tu na myśli, np. propagowanie aborcji - dodał gość programu. 

"Tam odbywa się jeden wielki grzech na Woodstocku"

– Samo hasło "Róbta co chceta", Woodstock, taplanie się w błocie, tam odbywa się jeden wielki grzech na tym Woodstocku - stwierdził ksiądz Kneblewski. - Mamy też wiele przypadków ofiar śmiertelnych. To jest jedno wielkie miejsce demoralizacji młodych ludzi. Tam propaguje się różne rzeczy, które niszczą wiarę i moralność katolicką - dodał ksiądz Kneblewski.

"Burzę w szklance wywołały moje słowa na temat 6. przykazania"

– Ilekroć doświadczałem jakiś pokus, to ten kusiciel nigdy nie mówił tego wprost, tylko zawsze ogródkami - stwierdził ksiądz. - Burzę w szklance wywołały moje słowa na temat 6. przykazania. Gro komentarzy nacechowanych było wielką agresją. Z jednej strony jest to przykre, że tyle osób żyje w grzechu, przykre jest też to, że poziom wypowiedzi jest tak żenujący, ale oznacza to, że sumienie gryzie, więc można jeszcze uratować tych ludzi - dodał. 

"Niech nie zamykają nam ust. Niech nie cenzurują treści patriotycznych"

– Na Facebooku jestem przeważnie zbanowany - stwierdził ks. Roman Kneblewski. - Jest krótka przerwa i znowu 30 dni. Tym razem pokazano mi znak falangi i wiadomość :usunęliśmy poniższy post, ponieważ nie spełniał on standardów społeczności Facebooka. Wiedząc o tym, że nie można zamieszczać na Facebooku falangi, od wielu miesięcy nie upubliczniałem jej. Jest to wygrzebane gdzieś sprzed wielu miesięcy, a może i lat. Każdy pretekst jest dobry, by Kneblewskiemu zamknąć usta - dodał. 

– Niech nie zamykają nam ust. Niech nie cenzurują treści patriotycznych - apelował ks. Kneblewski. - Tym się powinny zająć organy państwowe, bo to jest niedopuszczalne, żeby w Polsce, w wolnym kraju, ktoś zmonopolizował forum publiczne i cenzurował nachalnie i bezczelne wszystko co nasze patriotyczne i polskie, a propagował treści antypolskie - dodał. 

Źródło: Telewizja RepublikaWczytuję ocenę...
PILNUJMY POLSKI (ODC.18) - PRZEKRĘT GAZOWY TUSKA I PAWLAKA A KATASTROFA SMOLEŃSKA

Wczytuję komentarze...
Najnowsze