Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ks. dr Oko ostro o demonicznym teledysku! 5-latek śpiewa: „Jestem dzieckiem diabła”

M.N. 17:57 16 grudnia 2017
YouTube
''Jestem dzieckiem diabła/ Mamo nie musisz płakać/ Nie potrzebuję przemówienia, nie potrzebuję kwiatów/ Rzuć alkohol i narkotyki na moją trumnę/ Mam nadzieję, że to zagrasz na moim pogrzebie/'' - to słowa piosenki nagranej w tym roku w studio muzycznym w Brukseli, z udziałem dzieci z diabelskimi rogami na głowach.

Portal fronda.pl opublikował list od Polki mieszkającej w Holandii, który przekazał portalowi ks. dr Oko. Okazuje się, że holenderskie i belgijskie dzieci są poddawane wpływom satanistycznym poprzez muzykę. Wykorzystuje się je na przykład jako statystów do nakręcenia diabolicznego teledysku. Satanistyczny wykonawca bez problemu nagrywa teledysk w znanym studiu muzycznym w Brukseli, zapraszając do udziału w nagraniu dzieci z plastikowym rogami na głowach.diably_male_670

Treść listu:

"Niech będzie pochwalony Jezus Chrystus!

Z przerażeniem usłyszałam wczoraj wieczorem od mojego syna Piotra mieszkającego z moim wnuczkiem w Holandii, że dzieci śpiewają piosenkę "Kind van de duivel" (dziecko diabła).

Stała się ona bardzo popularna w Holandii i w Belgii.

Piotr usłyszał pewnego razu jak 5-letni Stasiu śpiewa tą piosenkę będąc sam w łazience.

Zastanawiam się co z rodzicami polskich dzieci, którzy może nie do końca są w stanie zrozumieć jaki jest kontekst tej piosenki i tego, że tak naprawdę dziecko oddaje się we władze szatanowi.

 "Artysta" śpiewa z dziećmi w Brukseli w Studio Brussel.

Jebroer playing 'Kind Van De Duivel' live at Studio Brussel in Belgium, on June 14th 2017. 

Widziałam też inny teledysk tego "artysty", w którym następuje przekaz, że nie ma miejsca w piekle a raj czeka na nas za progiem domu ale są to tak straszne satanistyczne obrazy, łącznie z profanacją krzyża, że postanowiłam tego nie wysyłać. 

Bardzo proszę rodziców o przekazanie tego innym rodzicom dzieci polskich, którzy być może nie znając dobrze języka niderlandzkiego nie zdają sobie sprawy z tych zagrożeń duchowych jakie czyhają na ich dzieci w szkole lub w kontakcie ze swoimi rówieśnikami. 

Wysyłam tego e-maila Wielebnym Księżom Proboszczom, którzy z tak wielkim zaangażowaniem przekazują niezmutowaną wiarę i chronią Święty Kościół Katolicki w Holandii, kraju gdzie wiary jest coraz mniej oraz ratują dusze Polaków od potępienia i prowadzą je ku zbawieniu.

Zwracam się z apelem do moich przyjaciół i znajomych z Holandii:

Ratujcie wszystkie dzieci przed wielkimi zagrożeniami duchowymi!!!

Do Wielebnych Księży w Polsce oraz moich przyjaciół i znajomych mieszkających tutaj wysyłam tego e-maila z prośbą o pozostanie czujnymi i chronienie dzieci również tutaj w naszym kraju.

Pozdrawiam serdecznie. 

Z Panem Bogiem!

Aleksandra Nowak"

 – To ważne, aby wiedzieć, przed czym musimy bronić całą naszą cywilizację, ale szczególnie dzieci. Jak bardzo trzeba się mobilizować i współpracować w tej obronie - stwierdził ks. dr Dariusz Oko. 


Źródło: fronda.pl

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - M. DWORCZYK, T. SAKIEWICZ - BRONIARZ IDZIE W ZAPARTE! SAKIEWICZ: Z TERRORYSTAMI SIĘ NIE ROZMAWIA!
Wczytuję komentarze...
Najnowsze