Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kopcińska: Jesteśmy administracją, która dotrzymuje słowa - nagród w rządzie nie będzie

M.N. 19:40 6 kwietnia 2018
Telewizja Republika
Premier Mateusz Morawiecki gdy objął urząd, nie ponaglany przez nikogo, jasno powiedział, że nagród w jego rządzie nie będzie; jesteśmy administracją która dotrzymuje słowa - powiedziała w piątek rzeczniczka rządu Joanna Kopcińska.

W piątek po godz. 19. w siedzibie PiS na ul. Nowogrodzkiej rozpoczęło się posiedzenie Komitetu Wykonawczego PiS; wśród tematów poruszanych podczas spotkania ma być m.in. kwestia wyborów samorządowych oraz czwartkowych decyzji Komitetu Politycznego PiS.

Prezes PiS Jarosław Kaczyński poinformował w czwartek, że Komitet Polityczny PiS na jego wniosek ustalił, że w Sejmie zostanie złożony projekt przewidujący obniżenie o 20 proc. pensji poselskich i senatorskich. 

 

Temat wynagrodzeń i nagród

"Na ten temat zostało powiedziane już wszystko. Ministrowie jednogłośnie podjęli decyzję o tym, że z wcześniej przyznanych nagród nie będą korzystać. Do końca maja przekażą nagrody na konto Caritasu. Nie będą korzystali również z odpisów i ulg" - powiedziała Kopcińska dziennikarzom.

"Jesteśmy administracją, która dotrzymuje słowa, stąd liczymy na to że inni parlamentarzyści, posłowie, którzy domagali się żeby było tanio, nas poprą" - dodała rzeczniczka rządu. Jak mówiła, Morawiecki podjął decyzję, że w jego rządzie nagród nie będzie, zanim posłowie opozycji zaczęli o to pytać. To należy podkreślić - zaznaczyła. 

Źródło: Telewizja Republika, media

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.135/1) - ZOBACZ CO SIĘ STANIE JAK TUSK RZĄDZIŁBY POLSKĄ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze