Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Konsekwentnie odkładał na wesele z ukochaną. Okradł go... brat narzeczonej!

am 15:18 12 października 2018
zdjęcie ilustracyjnepolicja.pl
Policjanci z ogniwa do spraw nieletnich i patologii wykryli sprawę kradzieży pieniędzy, do której doszło w jednym z budynków wielorodzinnych w Karczewie. 24-letni karczewianin mieszkał w jednym domu ze swoją narzeczoną, z którą wspólnie zbierali pieniądze na wesele. Okazało się, że środki finansowe, które tak pieczołowicie gromadzili zostały uszczuplone o kwotę kilku tysięcy złotych. W wyniku policyjnych czynności ustalono, że związek z kradzieżą ma 16-letni brat narzeczonej.

Mieszkali pod jednym dachem, można powiedzieć jak rodzina. Jednak ta więź została poddana poważnej próbie, po tym jak mieszkający z narzeczoną w jej domu 24-latek, zorientował się, że zniknęło kilka tysięcy złotych, które narzeczeństwo zbierało wspólnie na wesele.

Sprawą kradzieży zajęli się policjanci z ogniwa do spraw nieletnich i patologii w otwockiej komendzie. Policjanci pracując między innymi operacyjnie przy tej sprawie ustalili,  że pieniądze prawdopodobnie ukradł brat przyszłej żony zgłaszającego.

16-latek trafił na przesłuchanie, gdzie usłyszał zarzut popełnienia kradzieży. Nieletni przyznał się, że trzykrotnie podbierał pieniądze z miejsca, gdzie były schowane. Pieniędzy nie odzyskano, bo 16-latek zdążył wszystko wydać.

Oceną występku kradzieży zajmie się teraz otwocki sąd rodzinny.

 

Źródło: policja.waw.pl

Wczytuję ocenę...


KULISY MANIPULACJI (ODC.270/2) - PARADY RÓWNOŚCI TO WSPÓŁCZESNY TERRORYZM
Wczytuję komentarze...
Najnowsze