Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kompletny odlot Schetyny! Porównał Polskę do rosyjskiego i białoruskiego reżimu

PR 13:45 16 kwietnia 2018
twitter
Dziś miało miejsce zapowiadane nadzwyczajne posiedzenie zarządu Platformy Obywatelskiej wraz z władzami Klubu Parlamentarnego w Szczecinie. - Podejmiemy działania związane z nieuzasadnionym aresztowaniem sekretarza generalnego największej partii opozycyjnej w Polsce – zapowiadał na portalu społecznościowym Schetyna. Co ustalono? Że zatrzymanie Gawłowskiego to element kampanii wyborczej.

Grzegorz Schetyna udzielił komentarza po zapowiadanym na dziś nadzwyczajnym szczecińskim posiedzeniu zarządu PO.

Przewodniczący Platformy zaraz po posiedzeniu podzielił się z mediami tym, co wspólnie członkowie zarządu ustalili w sprawie Stanisława Gawłowskiemu. To jemu, poświęcone było całe nadzwyczajne zebranie.

Sprawa, faktycznie jest nadzwyczajna, gdyż postawiono zarzuty korupcyjne byłemu sekretarzowi stanu, sekretarzowi generalnemu PO.

Zarząd Platformy widzi sprawę jednak nieco inaczej jak dochodzenie do prawdy i sprawiedliwości. Schetyna poinformował, że zatrzymanie Gawłowskiego jest jedynie demonstracją rozpoczęcia przez PiS kampanii wyborczej i atak na Platformę.

- Odbieramy całą tę sprawę, a przede wszystkim decyzję sądu i to uzasadnienie, jako początek kampanii wyborczej PiS, jako atak na polityczną opozycję, atak na Platformę Obywatelską. To są standardy białoruskie - podkreślał Schetyna.

Grzegorz Schetyna osiągnął szczyt w kolejnej wypowiedzi, porównując działanie sądu do działania rosyjskiego czy białoruskiego reżimu.

- Tak na Białorusi, w Turcji i w Rosji traktuje się opozycję polityczną, tak się eliminuje polityków z innych obozów, tak się prowadzi kampanię wyborczą - dodawał przewodniczący Platformy Obywatelskiej.

 

 

Źródło: tvn24.pl

Wczytuję ocenę...


GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC. 89) - NIEMCY OD TRZECH LAT ATAKUJĄ POLSKĘ. NADSZEDŁ CZAS ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze