Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Komorowski nie wytrzymuje i strofuje dziennikarza. "Czy pan nie jest przesadnie wrażliwy?"

kg 9:57 9 czerwca 2016
FLICKR/ PLATFORMA OBYWATELSKA RP/ CC BY-SA 2.0
Do ciekawej sytuacji doszło w programie #Rzeczopolityce dla portalu rp.pl podczas rozmowy, jakiej udzielił były prezydent Bronisław Komorowski. Kiedy redaktor Andrzej Stankiewicz konsekwentnie prostował przeinaczenia Komorowskiego ws. słów prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego, ten ostatecznie nie wytrzymał. – Czy pan nie jest przesadnie wrażliwy w traktowaniu Jarosława Kaczyńskiego, który innych wali młotem? – zwrócił się poirytowany do dziennikarza.

Były prezydent zirytował się również pytaniem Stankiewicza, kiedy ten dopytywał go o jedną z wypowiedzi, w której Komorowski porównał rządy PiS do III Rzeszy. – Uderz w stół, a nożyce broniące Jarosława Kaczyńskiego się odezwą – odpowiedział były marszałek Sejmu.

Dziennikarz zadał także pytanie, które dotyczyło związków byłego prezydenta z WSI oraz ewentualnych komisji śledczych, czy śledztw prokuratury, które miałyby wyjaśnić nieprawidłowości za rządów PO-PSL. – Oni zlikwidowali WSI, więc nie rozumiem logiki Pana pytania. W ich sercach jest nienawiść i chęć sięgania po niegodziwe środki! Liczę się ze wszystkim, z każdym kłamstwem – odpowiedział Komorowski.

Źródło: rp.pl, telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


MÓWI SIĘ (SOBALA) - JAN PIETRZAK - POLACY SĄ ZBYT MIŁOSIERNI WOBEC DEMONSTRACJI POGARDY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze