Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kolejne zarzuty korupcyjne wobec byłego urzędnika warszawskiego ratusza. Chodzi o miliony złotych!

am 13:04 11 stycznia 2018
zdjęcie ilustracyjnepixabay.com
Są nowe zarzuty korupcyjne dla byłego zastępcy dyrektora Biura Gospodarki Nieruchomościami stołecznego ratusza - podało RMF FM. Śledczy podejrzewają go o przyjęcie ponad 15 milionów złotych łapówek. Wszystko to w związku z nieprawidłowościami przy reprywatyzacjach warszawskich.

Prokuratura podaje, ze były zastępca dyrektora Biura Gospodarki Nieruchomościami stołecznego ratusza miał przyjąć ponad 12,5 miliona złotych w związku z wydawaniem korzystnych decyzji administracyjnych dla nabywców roszczeń reprezentowanych przez kancelarię innego z podejrzanych, Roberta N.

W zamian za przyjęte pieniądze pozytywnie rozpatrzył 11 nieruchomości położonych na terenie Warszawy. Śledczy dodają, że nie zrezygnował on z przyjmowania korzyści finansowych nawet po opuszczeniu ratusza.

Za ponad 3 miliony powoływał się na wpływy u byłych podwładnych w stołecznym samorządzie w kwestii rozstrzygnięć trzech warszawskich nieruchomości.

To nie pierwsze zarzuty wobec Jakuba R. Wciąż jest podejrzany o przyjęcie ponad 30 milionów złotych co ściśle powiązane jest z reprywatyzacją działki na placu Defilad, nieopodal Pałacu Kultury.

Źródło: gosc.pl

Wczytuję ocenę...


PROGRAM "7X24" (9.12) - DLACZEGO NIEMCY TRAKTUJĄ POLSKĘ JAKO KRAJ II KATEGORII ?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze