Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kobieta w roli ojca? Sędzia NSA zatwierdza! WIDMO HOMO wisi nad POLSKĄ

21:04 9 listopada 2018
zdjęcie ilustracyjnepixabay.com
Choć trudno w to uwierzyć, rzeczywistość, w której „rodzic A” i „rodzic B” zastępują matkę i ojca, wkracza już do Polski. Jednym z przykładów jest wyrok, który w październiku wydał Naczelny Sąd Administracyjny w sprawie dwóch kobiet żądających, by wpisać je jako „matkę” i „ojca” do aktu urodzenia dziecka.

Chodzi o sprawę pani Igi, która wystąpiła o wpis do polskich ksiąg stanu cywilnego aktu urodzenia, domagając się, by w dokumencie jako rodzice dziecka widniały dwie kobiety. Wcześniej zawarła ona w Wielkiej Brytanii układ jednopłciowy.

To nie była pierwsza próba urzędowej rewolucji forsowana przez środowisko LGBT. Dotąd jednak wszystkie tego typu sprawy kończyły się fiaskiem jako sprzeczne z polskim porządkiem prawnym. Jednak tym razem Naczelny Sąd Administracyjny poparł żądania kobiety. W ten sposób ukryto przed dzieckiem prawdę o jego biologicznym ojcu, naruszając jego prawo do tożsamości i wiedzy o pochodzeniu.

Wyrok Naczelnego Sądu Administracyjnego to kolejny etap dłuższego procesu. Lobby hoomoseksualne usiłuje małymi krokami zmienić postrzeganie opinii publicznej, dążąc jednocześnie do poszerzania przywilejów.

Ordo Iuris powstało, by bronić konstytucyjnych praw rodziny i naturalnej tożsamości małżeństwa. Nie mamy wątpliwości, że na naszych oczach rozgrywa się decydująca walka o kształt społeczeństwa, a tym samym o przyszłość Polski i Polaków.

Aktywiści LGBT skutecznie narzucili swoją ideologię w wielu krajach. Tylko działając razem i skutecznie interweniując w postępowaniach sądowych można zablokować tę strategię w Polsce.
Instytut na rzecz Kultury Prawnej Ordo Iuris jest fundacją i prowadzi działalność tylko dzięki hojności swoich Darczyńców.

Datki umożliwią skuteczne interwencje w postępowaniach sądowych wszczynanych przez aktywistów LGBT oraz obronę praw rodziców przed ideologicznym dyktatem.

Tylko działając wspólnie, możemy obronić rodzinę i dać skuteczny odpór ofensywie LGBT!

Źródło: Ordo Iuris

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (odc. 121/1) - DOROTA KANIA UJAWNIA SENSACYJNE NAGRANIA ROZMÓW WAŁĘSY Z MILICJANTAMI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze