Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

KIM TRZEBA BYĆ?! Skradziono samochód ze sprzętem rehabilitacyjnym niepełnosprawnego dziecka. Rodzice apelują o pomoc

M.N. 9:27 14 września 2018
zrzut ekranu/Polsat News
"Złodzieja błagam, żeby ten sprzęt gdzieś zostawił" - apeluje mama 7-letniego Mateusza, który cierpi na mózgowe porażenie dziecięce. Auto skradziono z osiedlowego parkingu przy ul. Orfeusza w gdańskiej dzielnicy Osowa.

Auto skradziono z osiedlowego parkingu przy ul. Orfeusza w gdańskiej dzielnicy Osowa.

- Jak tylko otrzymaliśmy zgłoszenie o kradzieży samochodu marki Volkswagen Touran, zaczęliśmy pracować nad sprawą. Sprawdziliśmy monitoring, który mógł zarejestrować sprawców tego przestępstwa, zabezpieczyliśmy wszystkie ślady. Te czynności na pewno pomogą nam w tym, aby tych sprawców złapać jak najszybciej - powiedziała Polsat News Karina Kamińska z Komendy Miejskiej Policji w Gdańsku.

O pomoc proszą też rodzice Mateusza. Apelują do złodzieja, żeby zostawił gdzieś chociaż sam sprzęt.

W aucie, które zginęło w nocy z 10 na 11 września był m.in.: wózek spacerowy, balkonik umożliwiający chodzenie, zrobione na miarę ortezy, pasy rehabilitacyjne i kamizelka. Część sprzętu była zapakowana w worek z Myszką Mickey.

 

Rodzice oszacowali straty skradzionego sprzętu na blisko 40 tys. złotych. Jak podkreślają, ważniejsze jest jednak to, że bez sprzętu Mateusz nie może funkcjonować, tak jak wcześniej.

Źródło: polsatnews.pl

Wczytuję ocenę...


TOMASZ SAKIEWICZ - #StrefaWolneOdLGBT. "Symbol LGBT dziś zaczyna się kojarzyć z sierpem i młotem czy swastyką"
Wczytuję komentarze...
Najnowsze