Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kijowski uciekł przed reporterem TVP. Padły pytania o alimenty i Hamas

ap 16:45 8 maja 2016
screen youtube.com
Zapowiadany udział Mateusza Kijowskiego w jednym z programów na antenie TVP Info, który jednak nie doszedł do skutku wywołał falę komentarzy w mediach społecznościowych. Z odzewem spotkała się także jego wizyta w Telewizji Polskiej następnego dnia, jednak nie za sprawą samej rozmowy, ale przez opublikowane we wczorajszych "Wiadomościach" nagranie zarejestrowane tuż po opuszczeniu przez Kijowskiego studia.

Lider KOD w miniony piątek był gościem Marcina Celińskiego w programie "Cztery strony". W chwili w której opuszczał studio podszedł do niego reporter "Wiadomości" Klaudiusz Pobudzin, który zapytał go o odwołany dzień wcześniej udział w programie "Dziś wieczorem". Na to pytanie Kijowski odpowiedział. Nie było już jednak tak przyjemnie, kiedy poproszony został o komentarz do słów Jacka Żakowskiego, który w jednej z audycji TOK FM powiedział, że KOD powinien być jak Hamas. Kijowskiemu nie spodobało się także pytanie o płacenie alimentów.

W obliczu niewygodnych pytań, lider KOD postanowił opuścić budynek Telewizji Publicznej. Reporterowi "Wiadomości" zarzucono "atak" na Kijowskiego i blokowanie mu wyjścia.

Sytuacja była szeroko komentowana w mediach społecznościowych przez kolegów po fachu.

 


Źródło: telewizjarepublika.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (odc. 121/1) - DOROTA KANIA UJAWNIA SENSACYJNE NAGRANIA ROZMÓW WAŁĘSY Z MILICJANTAMI
Wczytuję komentarze...
Najnowsze